2703
2553
نه کارگر هم داشته باشن البته تا قبل کرونا..اصلا شاید سوالمو بد مطرح کردم مرد دوست داره همسرش تو خونه ...

خب این بستگی به خودت داره عزیزم اگه مشکلی نداری خیلی هم عالیه شاید یکی دیگه با این وضعیت کنار نیاد دوست داشته باشه از. نظر اجتماعی شاغل و مستقل باشه  

مهم  ارامش خودته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه سوالمو بد گفتم پستهای بعدیمو نخوندین شاید  مرد میگه تو نرو سر کار بجاش خونه باش به من و زند ...

بگیر من از دوست پسرم ماهی ۱۵۰۰ میگرفتم ۶ سال پیش که خیانت نکنم بتمرگم تو خونه    :/

2456

حالا به کار خونه و بیرون و فلان کار ندارم

از مرداتون تا جایی که میشه پول بگیرید به خودتون برسین همش

از قدیم گفتن زنی که خرج نداره ارج نداره

میشه برای سلامتی نی نیم‌ یه صلوات بفرستی🙏انشالله همه ی منتظرا به حاجتشون برسن،الهی امین🙏
نه سوالمو بد گفتم پستهای بعدیمو نخوندین شاید  مرد میگه تو نرو سر کار بجاش خونه باش به من و زند ...

واللا اولش همه همینو میگن

بعدش گرونی و بی پولی میشه و نمیتونن بدن اونوقته که آدم بی پول و بی کار میمونه

2714

آره جون عمم، اینقده قبلا پتو وفرش شستم کمر درد گرفتم، میگه خودت ضعیفی ورزش نمیکنی چیزیم بارمون میکنه حالا پول بده😂

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
برای شما مثلا شرایط کار فراهم باشه ولی همسرت بگه بنظرم تو خونه باشی بهتره ارامش زندگیمون بیشتره اگر ...

این خیلی منطقیه اگه زن به اجبار موافقت نکنه و کاملا از روی رضایت باشه ....

به نظرم مردان اگه پول دارن ، خدمتکار بگیرن برای زن .چون واسه مردا سخته هم تو خونه کار کنن هم بیرون

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706