2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان خودت مگه زن نیستی ؟ عجیبه این جور حرف زدنت فکر کردم مرد هستی 

ببخشید ولی خودمون اسم خودمون خراب کردیم

از بس که سر مسائل جزئی هم بحث میکنیم حتی به مردهایی که بحث الکی میکنند میگن چقدر خاله زنکی

خودمون تعیین کردیم که اینجوری در موردمون میگن

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
عزیزم اینجا یه مشت مثل هم جمع شدن. اعتماد به نفس ندارن مشخص هست خیلی هم بیکارن ...از کشفیاتشون مشخصه ...

عزیزم شما برو اتمت و بشکاف اینجا جمع علاف و بیکارهاست یه وقت شما رنگی نشی 😘

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2728

به مادر شوهرت بگو اگه پسرت اندازه پسر خاله ش به من پول داد منم همونقدر خوشتیپ و به روز میشم 😛😛

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ادم باید طوری رفتار کنه که توی جمع نگاه خدا به اون باشه  

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
2738
بالاخره میشه مدل لباسشو دوخت پس از کی تقلید کنیم این و کیت میدلتون ملکه مد هستن خیلی از عموم مردم ا ...

مدلش اره ولی خب جنسش فکر کنم پول یه ماشین بشه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
ببخشید ولی خودمون اسم خودمون خراب کردیم از بس که سر مسائل جزئی هم بحث میکنیم حتی به مردهایی که بحث ...

والا من خراب شدنی نمیبینم انقدر اینجور حرفا تکرار میشه که خودمون داره باورمون میشه وگرنه اینجور نیست به نظرم 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
مادر شوهرت شعور نداره اون زن زندگی نیست ک هر روز یه تیپ و داعم تو ارایشکاه بودن ک هنر نیست 

اتفاقا زن زندگی به این میگه 

منتهی در جامعه ما یاد دادن زن فقط باید بشوره و بسابه و قناعت کنه و لباس کهنه بپوشه تا بهش بگن زن زندگی 

میگن چشام سگ داره   
این چیزا بلدی میخواد ولی نه اونقدر بیشتر پول میخواد عزیزممم پول زیاد از این به بعد گفت بگو اره واقعا ...

اتفاقا منم خواستم بگم 

مشکل فقط پوله 😐

پول داشته باش کلی هر ماه لباس جدید بخر 

کلی لوازم ارایش بخر 

ارایشگاه درست درمون برو 

پول فقط پول 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706