2733
2734
عنوان

مصرف قرص آریپیپرازول وسرترالین برای کودک ۵ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 47806 بازدید | 86 پست
ببخشید شما سرترالین خوردی هنوزم میخوری ؟؟چطور قطعش کردی؟؟میل جنسی تون دچار مشکل نشد؟؟

من ۳ماه خوردم انقدر خوب بود اعتماد به نفسمو برده بود بالا بیخیال شده بودم چرا کم شده بود میل جنسیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از سه سالگی؟؟؟نمیدونم چرا تعجب میکنم...بعد کی میخواید قطعش کنید

بله از سه سالگی اول دوزهاش خیلی کم بود..وقتی دکتر بگه قطع میکنم .. منم هی دل دل میکردم..یه هفته میدادم میدیدم خوبه..و اطرافیان میگفتن..نده بهش نمیدادم..اینقدر میترسیدم که نگو..کلی دکتر بردمش..خیلی..هرچی دکتر روانپزشک بهتریناش تو اصفهان بود چند تا ویزیت بردمش..کلی مشاور بردمش..بلاخره هرکی بچه شا دوست داره..میترسه قرص بهش بده..عوارض داشته باشه..

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
الان ۵ سال و نیمشه..از سه سالگی خورده..خیلی تاثیر داشته خیلی..خیلی پرخاشگر بود..منکه اینقدر از این ق ...

خوبه پس روش تاثیر مثبت داشته خداروشکر منم پیش دکتر آذر زمانی بردم خیلی دکتر خوب و مهربونی بود

2728
بله از سه سالگی اول دوزهاش خیلی کم بود..وقتی دکتر بگه قطع میکنم .. منم هی دل دل میکردم..یه هفته میدا ...

منم بخاطر ترسم تتیپک زدم منم صبر میکنم چند وقت ببینم خوب نشد شروع میکنم

واسه من گفت بیش فعال نیست اتفاقا اصلا تحرکم نداره یکجا نشسته فقط 

عزیزم شما بهترین کار اینه چندتا دکتر ببریش..اونم بهترین دکترا..تو گوگل بزنی میاد..بعد ببین کل دکترا چی میگن..من خیلی دکتر بردمش..همه به اتفاق گفتن بهش بده..اولا یه دکتر بردمش ریسپریدون داد..دیدم بچه ام سریع میخوابه..ترسیدم قطع کردم..و بیجا یه دکتر ۱۰تا دکتر روانپزشک بردمش..بعد نتیجه گیری کردم..شما هم بهترین کار اینه چندتا دکتر نشونش بدید

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
آره خودمم بعد زایمان سرترالین خوردم این ساکته اصلا بدبدو نمیکنه فقط تو مهمونیا فحشای زشت میده و میزن ...

گلی فحش ازکجا یاد میگیره

عزیزان اگ لایک کردم براتون صلوات فرستادم .شماهم برام صلوات بفرستیدخونه دار بشم .ایشالا همه به مراد دلشون بر سن.
گلی فحش ازکجا یاد میگیره

پدرش قبل فحش میداد ولی الان نه از تو تلوزییون فیلما از پسر بچه هایی تو ساختمون کافی بشنوه فقط ۱بار الان از متری شش و نیم بی ناموسو یاد گرفته به همه میگه بی ناموس

2738
عزیزم شما بهترین کار اینه چندتا دکتر ببریش..اونم بهترین دکترا..تو گوگل بزنی میاد..بعد ببین کل دکترا ...

مرسی گلم از راهنماییت ...بچه شما هم پرخاشگری میکرد ؟فحش اینا میداد ؟

من ۳ماه خوردم انقدر خوب بود اعتماد به نفسمو برده بود بالا بیخیال شده بودم چرا کم شده بود میل جنسیم

منم دوماهه میخورم اصلا عصبی نمیشم خیلی خوبه.تنها بدیش این کم کردن میل جنسیه

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
منم دوماهه میخورم اصلا عصبی نمیشم خیلی خوبه.تنها بدیش این کم کردن میل جنسیه

آره من بعد زایمان بدجور افسردگی گرفته بودم با سرترالین عالی شدم خودمم کم کم کمش کردم

مرسی گلم از راهنماییت ...بچه شما هم پرخاشگری میکرد ؟فحش اینا میداد ؟

خواهش پرخاشگری خیلی داشت..به بچه ها کتک میزد

باشه عزیزم نمیدم پس یه مدتم باهاش مدارا میکنم ببینم چجورمیشه 

افرین من پسرم فلج مغزیه بخدا زلم کرده ولی هیچوقت قرص بهش ندادم روخودت کار کن صبرتو ببر بالا بنظرم خودت برومشاور راهکار بهت میده چجور باهاش برخورد کنی عزیزم موفق باشی

منتظر روزای بهترم ✌
دست بزن داره اطرافیانو بعضی وقتا میزنه ....خونه تنها باشه ساکتترین و عالی ترین بچه ست ولی وای به حال ...

چند سالشه؟عین پسر منه خونه آروم یکی میاد یا جایی میریم واویلاست.ولی پسر من فحش نمیده

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی
تاثیر منفی نداشته ؟عوارض نداره ....بنظرت منم بدم فقط اریپیرازول و ؟

به بچه اینا رو نده

عوضش جو خونه رو آروم کن تا شاد باشه،به فحشاش بی توجه باش،تو باهاش آروم حرف بزن

چرا اینجوری شده دلیلی داره؟؟؟

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2706