2737
2734

معلوم نمیکنه

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش همه چی باهم بیاد پایین اینجوری که فقط طلا میاد ته نامردیه😕😓

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2731
کاش همه چی باهم بیاد پایین اینجوری که فقط طلا میاد ته نامردیه😕😓

آرهدگلم چه فایده داره سکه ای که خریدیم میاد پایین قیمت خونه و ماشین همونه من نمیدونم از دست شوهرم چیکار کنم رفته وامشو دیشب سکه خریده ۱۴۳۵۰ الان شده ۱۳ تومن یکی بگه ادم عاقل برو بدهیتو بده الان داداشت پولشو میخواد

چقدر اومده تا حالا

یک و ششصد بود شده بود یک و دویست. خورده ای حالا الان نمیدونم ولی خونه و ماشین رفته بالا

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
آرهدگلم چه فایده داره سکه ای که خریدیم میاد پایین قیمت خونه و ماشین همونه من نمیدونم از دست شوهرم چی ...

خیلی بده اینجوری چون کسایبکه زورشون به خونه و ماشین نمیرسید دلشون رو به چند تا تیکه طلا خوش کرده بودن اینجوری پیش بره دیگه هیچ امیدی واسه سطح پایینتر نمیمونه نه اینکه طلا گرون بشه ما پولدار میشیم نه ولی حد اقل اگه همه چی قیمتش باهم بالا پایین شه ارزش پول آدم ثابت میمونه

2738
خیلی بده اینجوری چون کسایبکه زورشون به خونه و ماشین نمیرسید دلشون رو به چند تا تیکه طلا خوش کرده بود ...

آفرین منم همینو میگم حالا اگه بگم کاش سکه همون ۱۷ تومن بشه میریزن سرم آخه قیمت خونه که شده ۳۵ تومن که حالا سکه شد ۱۳ تومن که قیمت خونه نیومد پایین همونه پس چرا سکه بیاد پایین لااقل همون ۱۷ بشه کاش

آفرین منم همینو میگم حالا اگه بگم کاش سکه همون ۱۷ تومن بشه میریزن سرم آخه قیمت خونه که شده ۳۵ تومن ک ...

منم نظرم همینه 

اصلا طلا بشه گرمی 50 تومن دلارم بشه هزار تومن ولی خونه و ماشینم بشه قیمت ده سال پیش

اینا همش سیاسته دیگه مردم پولاشونو تبدیل کنن به طلا و دلار بعدم یهو ارزشش بیاد پایین😑