2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا مدرک مربی گیری اول باید منتظر باشی تا استانتون فراخان دوره مربی گری بده مثلا مربی گری بدنسازی باید از تربیت بدنی شهرتون سوال بکنید بعد یه سری مراحل ثبت نام داره هزینه داره کلاس برگزار می شه امتحان عملی وتئوری دارین .هر رشته متفاوت برا ایروبیک اول باید مدرک امادگی جسمانی داشته باشی بعد باید بری برا ایروبیک

قبل از همه اینا یک دوره دروس عمومی هم هست که شامل ۱۱ درس که تمام مربی ها باید اون دروه بگزرونن که شامل کلاس وامتحان  تا اون قبول نشی نمی تونی برای هیچ رشته ای اقدام کنی

برا مدرک مربی گیری اول باید منتظر باشی تا استانتون فراخان دوره مربی گری بده مثلا مربی گری بدنسازی با ...

باید ورزشکار حرفه ای باشی؟من در حد چند ماخ ۳یا۴ماه فقط باشگاه معمولی هوازی رفتم

2738

در مورد سالن زدن به این راحتی نیست .باید اَمکان ابتدا اجازه بده باید محل مورد تایید اونها قرار بگیره.بعد از تربت بدنی میان مکان مورد تایید قرار می گیره .ونیاز به یک سری مجوز ها هست وحتما باید مدیر ومدیره داشته  باشه بستگی به اینکه زنانه یا مردانه هست وبرای جواز حتما نیاز به مدرک مربی گری هست .

برا مدرک مربی گیری اول باید منتظر باشی تا استانتون فراخان دوره مربی گری بده مثلا مربی گری بدنسازی با ...

سخته آزمونش یا متوسط باشی قبول میشی؟

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
قبل از همه اینا یک دوره دروس عمومی هم هست که شامل ۱۱ درس که تمام مربی ها باید اون دروه بگزرونن که شا ...

بنظرتون درامد داره؟اگه باشگاه از خودم باشه و خودمم مربیش باشم یا لااقل یه مربی دیگم بگیرم اونجام پایین شهره ولی باشگاه نداره جمعیتم خیلی زیاده فکر کنم استقبال بشه

باید ورزشکار حرفه ای باشی؟من در حد چند ماخ ۳یا۴ماه فقط باشگاه معمولی هوازی رفتم

من خودم باشگاه بدنسازی دارم مربی بدنسازی وفیتنس وایروبیک هستم .برای هر کدوم برای قبولی در امتحان عملی واقعا باید ورزیده باشی  شما هوازی می خوای بزنی پس باید ایروبیک کامل بلد باشی نحوه صحیح حرکات اونجا بهتون یه اهنگ میدن میگن اجرا کنید 

سخته آزمونش یا متوسط باشی قبول میشی؟

بستگی داره به استادی که براتون میاد وسطح کلاس اگه مسلط باشی استاد میفهمه واذیت نمی کنه حتی با اجرای یک حرکت قبولی بهت می ده ولی اگه مسلط نباشی اینقدر سوال پیچت می کنه که نگو

بستگی داره به استادی که براتون میاد وسطح کلاس اگه مسلط باشی استاد میفهمه واذیت نمی کنه حتی با اجرای ...

والا من انقدر مربی درب داغون میبینم که میگم خیلی راحته کی اینارو قبول کرده 

البته من رشتم یوگا هست و داستانش فرق داره

بستگی داره به استادی که براتون میاد وسطح کلاس اگه مسلط باشی استاد میفهمه واذیت نمی کنه حتی با اجرای ...

به نظرتون جوش بیشتر رابطه ای و با پارتی نیست؟

2706