2733
2734

سلام بچه ها جمعه شوهرم سرما خورد از حموم دراومد رفت بالکن شب اونجا سرما خورد علایمشم ابریزش بینی بود و کیپ شدن بینی و سرفه خیلی کم البته خشک نبودن سرفه هاش بعد سه زوز خوب شد بعدش من اینجوری شدم دقیقا گلوم میسوخت شبش فرداش گلوم خوب شد ابریزش بینیم شروع شد الان ابریزشم قطع شده فقط یکم صدام گرفته امروزم دخترم از بینی اش اب اومد نمیدونم چیکار کنیم دارم میمیرم از استرس اخه میگم کرونا نباشه یوقت از اونطرف شوهر بیشعورم میگه کرونت بود من سه روزه خوب نمیشدم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

انشاالله کرونا نیست برات دعا میکنم عزیزم

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرونا آبریزش بینی نداره 

مطمینی شما

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2731
انشاالله کرونا نیست برات دعا میکنم عزیزم

ممنون عزیزم

2738
ان شاا... این کرونا زودتر بره... منو هم دیوانه کرده ..هفته پیش صبح یکم تب کردم استرس گرفتم فکر کردم ...

والا منم دیوونه شدم نگران پذرومادرمم هستم یوقت چیزیشون نشه هرروز 

ی یاعت از استرس گربه میکنم بخدا

والا منم دیوونه شدم نگران پذرومادرمم هستم یوقت چیزیشون نشه هرروز  ی یاعت از استرس گربه میکنم ب ...

استرس که نداشته باشین ..هر چی قسمت باشه.. اول توکل کنید به خدا بعدشم  بهداشت رو رعایت کنید و ماسک و فاصله اجتماعی و ... 

والا منم دیوونه شدم نگران پذرومادرمم هستم یوقت چیزیشون نشه هرروز  ی یاعت از استرس گربه میکنم ب ...

منم مثل شما نگران پدر و مادرمم هرچند ما پیششون نبودیم وای بابا امروز گفت مریضیم خدا بهمون رحم کنه بچه ها دعا کنید پدر و مادرم زود خوب بشن

2706