2703
2553

بچه ها خیلی گرفتارم، گره کارم فقط به دست خدا باز میشه.... فقط خدا.... نمیدونم شاید اینقد ناشکر بودم که خدا بهم نگاه نمیکنه.... 😭😭😭

میخوام اعتراف کنم وبگم که  فکر کردم گره کارم به دست بنده خدا باز میشه... خدارو فراموش کردم حالا پیش شما میگم من که  بنده گناهکارشم ببخشه😭😭😭اگر خدا بهمون نظر کنه مثل خیلی وقتای دیگه  گرهو خودش باز میکنه😭 یا علی اصغر 😭تو وساطت کن شاید خدا دستای کوچولوی تو رو ببینه گره از کارمون باز بشه😭😭😭

میخوام ساعت 7 حدیث کسا بخونم اگر دوست دارید شما هم میتونید از بازار دانلود کنید واز رو گوشی راحت بخونید... 

اگر همزمان باهم بخونیم خیلی گفته شده برآورده شدن حاجت حتمیه.... 

هر کی التماس دعا بگه براش از اعماق دل شکسته م دعا میکنم مهربونا.... 

شما هم اگر دوست داشتید برام دعا کنید شاید خدا به دل شما ها به من نیم نگاهی کنه.... 😭😭😭

حتی در حد یه صلوات😭😭😭برای آرامش  نداشته خودم و بچه هام دعا کنید😭😭😭

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

التماس دعا عزیزم💖

برات صلوات میفرستم 

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منو خیلی دعا کن خیلی دلشکستم منم دعات میکنم

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2720

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘

التماس دعا عزیزم

منم ساعت۷به نیت حاجت روایی وآرامش خودت وبچه هات حدیث کسامیخونم 

به دعات محتاجم

‌‌‌‌‌ܝ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ܦ۬ࡅ࡙ܦ߳ ࡅ߲ܨ ࡏܠࡏ ‌ܢ̇ܥ‌ߊ‌‌رࡅ࡙ܡܢ
2714