2737
2734
عنوان

آیت الله تبریزیان

243 بازدید | 7 پست

کسی از داروهای ایشون نتیجه گرفته؟

من چشمم ضعیفه شماره چشمم 3/5یه ماه پیش خواستم لیزیک کنم فهمیدم قوزقرنیه دارم برای پیشگیری از قوز قرنیه cclکردم الان همچنان چشمام ضعیفه شنیدم ایشون سرمه میدندو ضعف چشم برطرف میشه 

......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
سرمه سنگ اثمد میارن از مکه. من میزنم ولی برای زیبایی نمیدونم رو بینایی تاثیر داره یا نه

واسه منم‌اوردن پودر خاکستری چطور باید استفاده کنم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
وایه منم‌اوردن پورد خاکستری چطور باید استفاده ع کنم

کاری نداره زدنش ولی نمیدونم چطوری بگم. داخل چشم که بکشی وضو هم داره. بریز داخل سرمه دون بعد اون چوبشو که زدی تو سرمه اول به چشم راست بکش بعد چپ

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت، عهد بسته ام... قبل از مرگم نمیرم...!
کاری نداره زدنش ولی نمیدونم چطوری بگم. داخل چشم که بکشی وضو هم داره. بریز داخل سرمه دون بعد اون چوبش ...

اخه شنیدم با چربی یا دوغن یه ذره قاطی بشه بعد واسه همین میگم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
اخه شنیدم با چربی یا دوغن یه ذره قاطی بشه بعد واسه همین میگم

اره برای اینکه خشک نباشه  میگن ی ذره اون چوبشو تو روغن کرچک اینا بزنی بهتره ولی من نزدم حس میکنم روغنا میره تو چشم اونجوری.

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت، عهد بسته ام... قبل از مرگم نمیرم...!
2738