2733
2734

دوستان سلام اینجا میخوایم به هم کمک کنیم

دوستانی که خودشون یا اطرافیانشون افسردگی داشتن،آیا روی زندگی مشترک و حستون نسبت به همسرتون تاثیرگذاربوده؟حستون نسبت به همسرتون و رابطه مشترک بینتون و همینطور زندگی مشترکتون چطور شده بود؟

واینکه برای درمان چیکارکردین درمان شدین؟

دلیل افسردگیتون چی بود؟

میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم ی تاپیک دیگم زدم اما کسی جواب نداد لطفا از تجربیاتتون در دوران افسردگیتون توضیح بدین تا ماهم استفاده کنیم🙏

یه جا خوندم افسردگی خود ادم باعثش میشه.انگار وا میده و خودشو ول میکنه و افسرده میشه.نمیدونم حالا

من بخاطر کارای خانواده همسرم و سکوت همسرم دربرابر اونا و اینکه اجازه نمیداد من از خودم دفاع کنم باعثش شد.هی ریختم تو خودم و بعد 2سال نابود شدم.نباید بچه دار میشدم که باز به لطف همسر که جریانش مفصله باردارشدم.نشد سقط کنم.یعنی دیر شد و بچه روح داشت.خیلی مشکلات.طوری که رفتم مشاوره هم شناخت درمانی هم رفتاردرمانی هم مشاوره هم روانپزشک برام تجویز شد.دکترم گفت باید از منفی ها دور بشم.نه تنها همسرم اجازه نمیداد که بدتر شد همه چی.من شدم یه ادم پوچ و بی انگیزه که حتی خودشم گم کرده!بعد باید مسئولیت یکی دیگه رو به عهده میگرفتم.کم کم به خودم اومدم و دیدم باید تغییر کنه این وضع.دارو هم میخوردم.خداروشکر خیلی خوب شد تا سال پیش.ولی خردادماه دوباره یه چیزی پیش اومد که مجبور شدم برم دکتر.انگار الان 6سال و نیمه 

من همین یه دونه ام!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسایی که افسردن معمولا حس و حال نظر دادن ندارن

یکی از اقوام نزدیک ما افسردگی گرفتن همش میگن دیگه با همسرشون مثل قبلا نیستن من قبل اینکه عضوشم میومدم پیامهای دوستان رو میخوندم دیدم خیلیا این مشکلو دارن میخواستم بدونم برای درمانشون چیکارکردن بلکه بتونم به دوستم کمک کنم🌹

2731
یه جا خوندم افسردگی خود ادم باعثش میشه.انگار وا میده و خودشو ول میکنه و افسرده میشه.نمیدونم حالا من ...

دوست من خیلی ادم حساسی هستش پیش روانشناسم نمیره چون به دوتا روانشناس پیام داد گفتن برو از همسرت جدا شو!!!!!

دوست من خیلی ادم حساسی هستش پیش روانشناسم نمیره چون به دوتا روانشناس پیام داد گفتن برو از همسرت جدا ...

روانشناس خوب خیلی مهمه!من وقتی 3ماه ازدواج کردم رفتم پیش روانشناس ولی بعد دوسال و نیم تازه یه روانشناس پیدا کردم که خدا خیرش بده.عالی بود.اون کمکم کرد به معنای واقعی!

به دوستت بگو حتما پیگیر باشه.حساس بودن اول از همه خود ادمو ازار میده بعد اطرافیانو ازش دور میکنه!

من همین یه دونه ام!
یکی از اقوام نزدیک ما افسردگی گرفتن همش میگن دیگه با همسرشون مثل قبلا نیستن من قبل اینکه عضوشم میومد ...

عزیزم من خودم گاهی که ناراحتم اصلا دوست ندارم با کسی حرف بزنم خودم فکر میکنم افسردم

علت افسردگیم ناراضی بودن از ازدواجمه

تا وقتی که کنار این آدمم هیچوقت شاد نیستم و انگیزه ندارم 

اصلا دوست ندارم ازش بچه دار شم میترسم بگم نریم دکتر چون داد و بیداد راه میندازه

خلاصه باید ببینی علت افسردگی این فرد که میگی چیه تا بتونی بهش کمک کنی

اللهم صل علی محمد و آل محمد
روانشناس خوب خیلی مهمه!من وقتی 3ماه ازدواج کردم رفتم پیش روانشناس ولی بعد دوسال و نیم تازه یه روانشن ...

اره عزیزم درسته اما آدمی که افسردس کلا روحیش ضعیف میشه باهرچیزکوچیکی وجودشو ترس میپوشونه و استرس

آدم نباید به یکی که افسردس بگه برو جدا شو دوست من تو زندگیش هیچ مشکلی نداره باهمسرشم خیلی خوب بود خیلی دوستش داشت اما همه چیز در یک روز براش اتفاق افتادکه زنگید به من و ماجرارو تعریف کرد

2738
عزیزم من خودم گاهی که ناراحتم اصلا دوست ندارم با کسی حرف بزنم خودم فکر میکنم افسردم علت افسردگیم نا ...

ازاول همسرت رو دوست نداشتی؟چرا الان حسی بهش نداری عزیزم

اره عزیزم درسته اما آدمی که افسردس کلا روحیش ضعیف میشه باهرچیزکوچیکی وجودشو ترس میپوشونه و استرس آد ...

اره.خب روانشناسای الکیم هستن!خیلیا اشتباه میکنن.طبیعیه.افسردگی وجود ادمو میخوره.اراده.ایمان.عشق.همه چی.بعضی چیزارو ادم نباید بذاره پیش بیاد.مثه گناه که اگه نکنی راحت تره تا اینکه توبه کنی!من به این رسیدم که نذارم دیگه افسردگیم عود کنه چون خیلی عذاب کشیدم هنوزم کامل برنگشتم به قبلم!

من همین یه دونه ام!
اره.خب روانشناسای الکیم هستن!خیلیا اشتباه میکنن.طبیعیه.افسردگی وجود ادمو میخوره.اراده.ایمان.عشق.همه ...

شما قرص استفاده نکردی اصلا؟

میترسم به دوستم پیشنهاد قرص بدم استفاده کنه بعد مشکلی براش پیش بیاد که باعثش من شده باشم

شما قرص استفاده نکردی اصلا؟ میترسم به دوستم پیشنهاد قرص بدم استفاده کنه بعد مشکلی براش پیش بیاد که ...

قرصای روان فقط تجویز پزشکه!من دارو مصرف کردم ولی بدون نسخه نمیدادن.

من همین یه دونه ام!
نه دوسش نداشتم  چون خیلی بد زبونه، فحاشه،بدبینه خلاصه خیلی اذیتم میکنه

اخی عزیزدلم الهی که هرچی به صلاح خودت و زندگیته برات رقم بخوره برات دعامیکنم گلی🙏🌹

2706