2726
عنوان

کالری شمار کرفس

73 بازدید | 7 پست

بچها من ۶۳ کیلوام میخام بشم ۵۵ کیلو.قدم ۱۶۰. روزی ۳۰۰ تا طناب بزنم و ۵۰ تا ۱۰۰ تا درازنشست برم و رژیم غذایی بگیرم خوبه؟ کالری شمار کرفس نصب کردم ک خیلی نخورم بنظرتون تاثیر داره و لاغر میشم؟رژیمم البته یجوری ک همه چی میخورم ولی کم 

سلام عزیزم من با برنامع کالری شمار کرفس تاالان ۱۶ کیلو وزن کم کردم اگ بتونی طبق کالری مصرفیت پیش بری مطمعن باش عااالی کم میکنی

البته سعی کن پیاده روی رو جایگزین طناب کنی

اخه طناب واسه ما خانوما زیاد اوکی نیست

سلام عزیزم من با برنامع کالری شمار کرفس تاالان ۱۶ کیلو وزن کم کردم اگ بتونی طبق کالری مصرفیت پیش بری ...

من برنامه کرفس رو با اشتراک دائم العمر دارم که نیاز نیست هر ماه یا سال اشتراک بگیری ،

من :

قدم ۱۵۸ 

وزنم ۵۸

وزن هدفمم ۵۰ 

البته وزن شروعم ۷۴ بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من با برنامع کالری شمار کرفس تاالان ۱۶ کیلو وزن کم کردم اگ بتونی طبق کالری مصرفیت پیش بری ...

عزیزم ببین الان برای من زده کالری ک روزانه میتونم استفاده کنم ۱۷۲۳.ولی من از صب تا شب چون رژیمم کلا ۷۳۰ کالری مصرف کردم این اوکی دیگ اره؟

2728
من برنامه کرفس رو با اشتراک دائم العمر دارم که نیاز نیست هر ماه یا سال اشتراک بگیری ، من : قدم ۱۵۸ ...

چقد خوب. مثلا کالری ک میگ تا انقد میتونی مصرف کنی فیکس همونقد مصرف میکنی؟

چقد خوب. مثلا کالری ک میگ تا انقد میتونی مصرف کنی فیکس همونقد مصرف میکنی؟

نه ۱۰۰ یا ۲۰۰ تا کمتر |:

۲ روزم فست میگیرم 

زیر ۵۰۰ کالری مصرف میکنم 

تو وات گروه داریم

اگ دوست داشتی لینک بدم