2726
عنوان

میخوام بخورم تا خرخره

225 بازدید | 16 پست

از زایمان طبیعی خیلی میترسم هزینه هم خیلی بالا گفتم اگ یه دکتری کمتر بگیره میرم سز بشم ولی هرجا پرسیدم قبول نکردن، دکترم دیروز گفت بچه ات با وزن ۴ تا یا ببشتر بدنیا میاد ان شاالله ولی بعید میدونم ۵کیلو بشه

بعد گفت ک تا ۵کیلو نشه سز نمیکنیم

امروز روز اول ماه ۹هستم میخوام بخورم تا ۵کیلو بشه بنظرتون راهم درسته

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وایا سه کیلو هم خرسی واسه خودش 

پنج کیلو که خیلی درشت دیگه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
بابا سز میکنن که

ن بابا گفتم دستمزد دکترو بدم بیمارستان دولتی عملم کنه قبول‌نمیکنن

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
فقط بگو راز موفقيتت تو ٤ كيلو شدنش چيه😅

هیچی ارثی ب باباش رفته

سعی کن پروتیین بخوری بچه فقط با اون وزن میگیره

باشه عزیزم

2706