2737
2734

من کاشت ناخن میزنم !!!!

داشتم به یه نفر میگفتم بیا برای عروسیت کاشت بزنم و کاشت خوبه و یه ماه برات میمونه و  پول به ناخن مصنوعی نده و قلان!!!

بعد دیدم یکی از مشتری ها جلو چشم خودم یواشکی اومد بهش گفت کاشت نزن ،،،چرا واسه کاشت پول میدی و اینقد هزینه میکنی ،،،یه ناخن مصنوعی ساده بگیر و راحت و اینقد هزینه نکن،،تازه ناخن قارچ هم میزنه !!

مشتری رو پروند !!!

منم ناراحت شدم بهش دیگه محل نزاشتم و چندتا تیکه هم گفتم بهش و حتی خداحافظی هم باهاش نکردم موقع رفتن  !! 

بنظرتون کار خوبی کردم ؟؟؟؟

ولی نمی‌دونم چرا همش ناراحتم بخاطر کارم !!!آخه آدم مهرطلبی هستم کلا ،،،،نمیدونم ایندفعه چطور شد عکس العمل نشون دادم !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب خانمه حق داشته دیگه گفته بهش،چقد از کاشت ناخن چندشم میشه خودشم تو این کرونا،منم جای خانمه بودم هشدار میدادم،شما تشویق کردی اونم هشدار داده،نمیتونی ازش ناراحت شی

مشاور تحصیلی و کنکوری
منم موافقم با اون زنه کاشتن برا ی شب مسخره اس

بنظرتون کار درستیه منو به پشماش حساب نکنه !!!جلو چشم من بگه و مشتری منو بپرونه !!!!!

میتونست دهنش رو ببنده و هیچی نگه !!!!

کسی از اون نظر نخواسته !!!!!

بنظرتون من حق ندارم ناراحت بشم ؟؟؟؟

بنظرتون کار درستیه منو به پشماش حساب نکنه !!!جلو چشم من بگه و مشتری منو بپرونه !!!!! میتونید دهن ...

🤕 عزیزم هر دوتاتون پیشنهاد دادید دست و پا طرفو نبسته ببرتش بیرون ک در نهایت خود ایشون تصمیم گیرنده بوده

2738
🤕 عزیزم هر دوتاتون پیشنهاد دادید دست و پا طرفو نبسته ببرتش بیرون ک در نهایت خود ایشون تصمیم گیرنده ...

عزیزم من تو سالن خودم بهش پیشنهاد دادم !!!!!

ایشون اومد یواشکی جلو چشم من رفت بهش گفت انجام نده!!

ایشون هم مشتری خودم بود 

چرا باید مشتری منو بپرونه

پس به شما چه که گفتی بیا بکار،واس جذب مشتری از اینکارا نکن،از این کار کثیف هم بیا بیرون

شعور و شخصیتت در حده صفره بخدا!!!!وگرنه اینجوری حرف نمیزدی !!!

این کار کثیف نیست،،،،بلاخره کاشت ناخن هم یه نوع هنره !!!!این زبون تو هست که کثیفه!

بلاخره کار کثیف خیلی بهتر از زبون کثیف هست !!!!مطمعن باش!!!

از کار کثیف هم نون حلال در میاد ،،،،،ولی با این زبون کثیفی که تو داری هیچی ازش در نمیاد جز دلشکستن

لایکت کردم که اگه دیدی اینو بخونی

شعور و شخصیتت در حده صفره بخدا!!!!وگرنه اینجوری حرف نمیزدی !!! این کار کثیف نیست،،،،بلاخره کاشت ...

من عقده ندارم تو نظر خواستی منم نظر دادم،درضمن اگه نمیدونی بدون که کاشت ناخن حرامه و پولش هم حرامه،پس الگی نگو هنر و حلال،شعور و شخصیت تو هم معلوم شد،خوش باشی با اخلاق گندت🖐

مشاور تحصیلی و کنکوری
من عقده ندارم تو نظر خواستی منم نظر دادم،درضمن اگه نمیدونی بدون که کاشت ناخن حرامه و پولش هم حرامه،پ ...

کاشت ناخن حرام نیست فقط نماز و وضو نداره!!!واسه من جانماز آب نکش ،،،چون سابقه داشته اینایی که جانماز آب میکشن وضعشون از همه بدتره

!این زبون تو هست که داره کارهای حرام انجام میده ،نه کاشت ناخن ،،

،تو سرت به کار خودت باشه و اینقد شعور داشته باش که به شغل بقیه توهین نکنی!!!

من ازت نظر نخواستم که در مورد شغلم نظر بدی و برای من تعیین تکلیف کنی که این کار رو کنار بزارم یا نه 

شغل من حرام نیست !اگه حرام بود اجازه کار نمیدادن،،افتخار هم میکنم ،،،!دارم هنر به خرج میدم و پول حلال بدست میارم و مهم تر اینکه عقده ای و بددهن نیستم !

دل و زبونم باید پاک باشه که الحمدالله هست !!!!و به خودم اجازه نمیدم که مثل بعضی ها زبون کثیفم رو بیرون بیارم و به شغل یه نفر بگم کثیف!!

اخلاق من گند نیست !!!!! این شخصیت تو هست که اینقد گند هست ،،مثل زبونت!!!! که به خودت اجازه میدی همچین حرفی به من بزنی!! 

2706