2410
2553
عنوان

سکه تا کی قراره اینجوری بیاد پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1221 بازدید | 94 پست
شما و بقیه میشید ملت دیگه قطره قطره .... من نمیگم ریال نگه دار چون ارزش نداره ولی به موقع بخر وقتی ...

پس پول را باید چیکارش کرد ریال که روزبه روز داره بی ارزش میشه

من rouzbeh97  هستم چهاربار ترکیدم تاحالا .........یعنی چی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه سکه بشه پنج تومن دلار بشه دهتومن نصف مردم ایران سکته میکنن

به درک. اینها همونایی هستن که باعث سکته جوانا و خانواده هاشون شدن.اونایی که فقیر بودن یا وضع مالی متوسط داشتن وضعشون رو خبرداری؟

سکه  و دلار رو همه چی تاثیر گذاشته.اونا میان پایین قیمت اجناس،دارو،مسکن و... هم میاد پایین.با هم رابطه مستقیم دارن.

پس پول را باید چیکارش کرد ریال که روزبه روز داره بی ارزش میشه

هروقت قیمتها ثابته طلا بخر

اخر هر ماه یه تیکه بخر بذار یه گوشه

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2456

واقعا ک فقط بفکر سود کردن خودتونید ان شالله که سکه بیاد پایین وضع مملکت بهتر بشه 

میخواستید زود نپرید بخرید 

شما باید دعا کنید سکه و دلار بیادپایین تا قیمت اجناس درست بشه جوونا چه گناهی کردن پول جهزینه و خونه و ماشبن ندارن 

یه یخچال ۱۰۰ میلیون ب بالاس 

تا کییییی

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫
2714
خداکنه بیاد پایین 😔وقتی سکه و بورس میره بالا بعضی آدما برا سود کردنشون جشن میگیرن ولی هیچ کس به فکر ...

بورس هیچ  تاثییری رو روند زندگی مردم نداره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

وقتی قشر متوسط و ضعیف جامعه از ارزون شدن گریه میکنن دیگه بالا دستیا برای سود خودشون هم شده بالا میبرن براشون مهم نیست که

واقعا حرفی ندارم

ترو خشک باهم میسوزن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

خدا کنه بیاد پایین 

خیر نبیینن نمیشه دیگه زندگی کرد 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
🤕 ببخشبد دوست عزیز اگ سگه برای سرمایه گذاری نیس پس برا چیه مهریه ؟

برای سرمایه گذاری دراز مدت.... نه اینکه الان بخریم توقع داشته باشیم یه ماه دیگه سود کنیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706