2733
2734
عنوان

اینایی که تازه مامان شدن چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 80 پست
بله کاملا درسته. واقعا سخته. میترسم منم  اینجوری بشم که مطمئنا میشم.

من ی نوزاد کاملا بی قرار داشتم.. سه روز بعد زایمانم نوزادم زردی گرفت ی هفته بستزی شد روزای خیلی وحشتناکی رو داشتم.. سزارین بودم شکمم درد میکرد خون ریزیی خیلی زیادی داشتم بچه ام سینه نمیگ رفت و مجبور بودم با شیر دوش اول شیرمو بدوشم بعد با قاشق بدم بچه ک ب شیشه عادت نکنه حتی پوشک کردن بلد نبودم از سختی هاش هر چی بگم کمه..... بعد اونم. نا پنج ماه من شب و روز نداشتم ب شدت جیغ میزد ی ثانیه از بغلم پایین می اومد فقط جیغ میکشید ‌‌ تمام وجودم خسته بود..... همیشه میگفنم هیچ وقت این روزا خاطره اش برام شیرین نمیشه.... اما الان فقط سه سال گذشته ولی همین الان ک میگم دلم داره غنج میزنه برای نوزادیش و روز هایی ک میگم سخت بود... خدا مامان ها رو از جنس خودش آفریده 

خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره.حرف دل منو زدی.خدا همین دایه ها رو لال کنه راحت شیم

لال نمیشن ک هیچ زبونشون هی دراز تر میشه.... نمیخوان بفهممن ک هیچ کس مهربون تر از مادر برای بچه اش نیست... الان دخترم سه ساله شده زبون. درازی اینام ب نسبت سن دخترم داره دراز تر میشه

خدایا شکرت 
من ی نوزاد کاملا بی قرار داشتم.. سه روز بعد زایمانم نوزادم زردی گرفت ی هفته بستزی شد روزای خیلی وحشت ...

ای جان. واقعا سختیهاشم دلشینه و البته الان به نظر شما سختیاش آسون نبوده بلکه قویتر شدین  

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.
2728
ای جان. واقعا سختیهاشم دلشینه و البته الان به نظر شما سختیاش آسون نبوده بلکه قویتر شدین     ...

به قول مامانم بچه ها مثل مراحل بازی کامپیوتری هستن هر چی بززگ تر میشن سخت تر میشن 😂😂😂

خدایا شکرت 
به قول مامانم بچه ها مثل مراحل بازی کامپیوتری هستن هر چی بززگ تر میشن سخت تر میشن 😂😂😂

چه مثال باحالی دقیقا  

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.