2703
2553
همه همینجورین بخدا هرکی بگه مشکل ندارم دروغ گفته همه به نحوی گرفتارن توکلت به خدا باشه فقط

کاش خدا خودش یکاری کنه منکه دیگه بخدا موندم چیکار کنم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
من تا باریکی مو هم رفتم اما پاره نشده!همیشه از اینکه تو بدترین لحظه هایی که امید اجابتم ندارم ولی با ...

بله دقیقا منم هروقت از هرکسی قطع امید کردم و گفتم خدایا فقط از خودت میخوام سریع رسونده واسم

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم بچه شیر خواره دارم،بخدا هروقت به بچم شیرمیدادم هردعایی میکردم همون میشد ک میخواستم😔الان ...

انشاالله بحق بی بی دوعالم نگاه خداهمیشه به زندگیت باشه

ممنون عزیزم بچه شیر خواره دارم،بخدا هروقت به بچم شیرمیدادم هردعایی میکردم همون میشد ک میخواستم😔الان ...

عزیزم بسپار ب خدا خدا خودش هرچی صلاحت باشه پیش میاره

بعدم یه جاهایی آدم باید از عقلش استفاده کنه اگر مشکلتون با همسرت خیلی جدی نیست شما میتونی پا پیش بذاری و آشتی کنید

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
2456

نمیدونم باور میکنید یا نه ولی بارها و بارها معجزه تو زندگیم رخ داده همیشه با اینکه بنده ی بدی بودم کمکم کرده من حضورشو حس کردم نمیدونم با اینکه این همه بد بودم بازم کمکم میکرد این برام ی سواله

😑کاربریه چهارممه 😑۶ساله اینجا عضوم😍

من باوجودش به آرامش میرسم، تنها پناهمه، بنظرم تنها پناه همه آدماست، اگه خدا نبود حال خوشی نداشتم. 

موندم چطور بعضیا بدون توجه به خدا می‌خندن وخوشن😒

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
نمیدونم باور میکنید یا نه ولی بارها و بارها معجزه تو زندگیم رخ داده همیشه با اینکه بنده ی بدی بودم ک ...

خدا ک فقط خدای خوبا نیست عزیزم هر کدوممون به نحوی ممکنه خطا کرده باشیم ولی همه امیدمون در نهایت ب خداست و اون هم همیشه کمکمون میکنه

خدایاااااا دوووووووست دارم....‌.

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2714
عزیزم بسپار ب خدا خدا خودش هرچی صلاحت باشه پیش میاره بعدم یه جاهایی آدم باید از عقلش استفاده کنه اگ ...

واقعا سلطان محمود خر کیه😀

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
خدا ک فقط خدای خوبا نیست عزیزم هر کدوممون به نحوی ممکنه خطا کرده باشیم ولی همه امیدمون در نهایت ب خد ...

اوهوم باورت میشه جوری کمکم کرده  ک حضورشو حس کردم من دختری بودم ک اهل نمازو اینا نبود ولی ب شدت عاشق خدام از وقتی معجزه تو زندگیم شده همیشه نمازمو میخونم

😑کاربریه چهارممه 😑۶ساله اینجا عضوم😍
واقعا سلطان محمود خر کیه😀

آره😂😂😂

عزیزم بسپار ب خدا خدا خودش هرچی صلاحت باشه پیش میاره بعدم یه جاهایی آدم باید از عقلش استفاده کنه اگ ...

نه مقصر خودشه همیشه من کوتاه میومدم ...

خیلییییی بد رفتارکرده 😔😔

لطفا بچه های زیر۱۸ریپ نزنن،من اگه زبون بچه ها رو بلد بودم مربی مهد کودک میشدم،تنکیو❤️😚😕