2737
2739
عنوان

از نذر کردن خسته شدم از دعا کردن خسته شدم 😭حالم داغونه

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 108 پست
سلام عزیزم خدا نکنه فقط بخاطر چند تا بیماری که اکثر مردم توی ایران دارن شما بمیری😳 منم فکر میکنم ...

اکثر !!! والا منکه به نطرم انگشت شمارن !!

نه طب سنتی نرفتم ایمان ندارم بهش وقتی دکتر ۱۲ سال درس خونده به زود نجاتمون میده طب سنتی ...

روحیمو هی خوب میکنم ریحانه جان ولی دوباره بر میگرده اخه امروز دکتر راکوتان داد من پوستم مستعد خشکی هس اگزما پلکم دارم بعد داروهاییم که داد اصلا نایابه حالا مامانم گف از ۱۳ ابان بره بپرسه ببینه دارن 

دوباره باید برم وقت گرفتم زنان 

اره ازمایش و سونو دادم و گف تنلبلی 😭😭ریحانه جونمممممممممم چکار کنم حس نیکنم خداهم دگ هواس بم نی کاش نجات بده نمنو از درسام موندم انقد هنش فکرم درگیر پوستمه 😭😭😭😭😭😭خیلی بده حتی حس کنی خدام پشتتو خالی کرده تو این زمینه میگم حالا نگی اینهمه نعمت دادا میدونم ولی واقعا دلم میخواد خدب شم خیلی حالم بده😭😭

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
اکثر !!! والا منکه به نطرم انگشت شمارن !! نه طب سنتی نرفتم ایمان ندارم بهش وقتی دکتر ۱۲ سال درس خون ...

عزیز دلم اگر بلاگرها و هنرپیشه ها و مدلها رو میگی، بله اونا باید به ظاهرشون برسن اما منظور من از موفق، افراد با سطح علمی بالا بود حالا توی هر زمینه ای.

راستی پزشک طب سنتی با اونایی که توی عطاری تجربی یاد گرفتن فرق میکنن😊

درکت میکنم راستش دختر خودم هم همین مشکلو داره، اما مثل شما حساس نیست.

امیدوارم مشکلت زودتر حل بشه اما در کل ارزش و اهمیتت رو به ظاهرت وابسته نکن گلم.

موفق باشی💗

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم اگر بلاگرها و هنرپیشه ها و مدلها رو میگی، بله اونا باید به ظاهرشون برسن اما منظور من از موف ...

خیلی واقعا برام سخته کل صورتم خراب شده خب ..

راستی من نذر حشر داشتم اونم دگ نمیخونم گناهه ؟؟

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
خیلی واقعا برام سخته کل صورتم خراب شده خب .. راستی من نذر حشر داشتم اونم دگ نمیخونم گناهه ؟؟

بله متوجه شدم...

نمیدونم گلم برای نذر از مطلع بپرس

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731
@چشم_عسلی28     چشم عسلی خدا هوای همه رو داره من چی 😭

عزیزدلم، قربونت برم من، این مشکلایی که میگی هممون داریم، چقد تو ناامیدی دختر انقد ضعیف نباش هنوز به اقتضای سنت خیلی چیزارو تجربه نکردی به سن من که برسی اینا واست یه چیز عادی میشه، در ضمن اینم بدون به یه چیزی هی فکر کنی توجهت بهش باشه بدتر میشه اصلا فکر نکن، بخدا همیشه تو اوج بی تفاوتی بهترین جوابهارو میگیریم

اینایی که تو میگی حتی ارزش دو دقیقه ناراحتی نداره!!!

بنظرم خوشی زده زیر دلت موقعیت بد ندیدی درد ندیدی زجر واقعی ندیدی اینا در برابرش هیچن!😑

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
جوشام که پوستمو داعون کردن تنبلی تخمدان اگزمای پلک  هی دکتر رفتم راکوتان میدن منم نمیتونم بخور ...

خوشبحالت که مشکلاتت اینه..

من یه همکار دارم یه خانم ۴۰ ساله مجرد است هیچکس نداره باید خودش فکر کرایه خونه خورد و خوراک لباس باشه همه کارهاش تنها بکنه هیچکس نیست یه میخ براش به دیوار بزنه

چند وقته دندانش خرابه پول نداره درستش کنه

یخچالش خالیه هیچی توش نیست

جای اون بودی چه می کردی؟!

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2738

عزیزم 

تو  زندگیت باید ورزش و خوردن غداهای گیاهی و سبزیجات و میوه را قرار بدی  و  غداهای چرب  را کامل حذف کنی 

هم به تنطیم هورمونهات کمک میکنه و هم جوشهای صورتت را ازبین میبره و هم حال روحی داغونت رو خوب میکنه 

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
عزیزدلم، قربونت برم من، این مشکلایی که میگی هممون داریم، چقد تو ناامیدی دختر انقد ضعیف نباش هنوز به ...

نمیخوام مقابسه کنم ولی خیلیا دوستام اصلا اینا رو دارن ..

بی خیال اصلا 

چشم ممنونم از صحبتات حق با توعه مرسی عزیز دلم ♡

اینایی که تو میگی حتی ارزش دو دقیقه ناراحتی نداره!!! بنظرم خوشی زده زیر دلت موقعیت بد ندیدی درد ندی ...

مشکلات هر کس برای خودش بزرگترینن بعدم من ۲۰ سالمه از کجا میدونی شاید من بدبختیای ایندم از همه بیشتر باشه واقعا ازین حرف متنفرم 

خوشبحالت که مشکلاتت اینه.. من یه همکار دارم یه خانم ۴۰ ساله مجرد است هیچکس نداره باید خودش فکر کرای ...

برا اینکه کاش خدا یه مشت ادم پر از مشکل رو اطرافم بذاره من شکر گزار شم ولی همه دوستام از همه لحاظ خفنن انقدر خشگلن خوش هیکل پولدار خوتنوادا دار درسخون همه چی تموم....هی اونا بام حرف میزنن بعد من به دعدغه هام فکر میکنم اونا دغدغه هاشون یک هزارم منم نیس فوقش اینه چرا کراششون فلان کارو کرد .....

مقایسه خوب نیست از خودم متنفرم برا این احساس ولی پیش میاد ...

میخوای این 2تاختم منم انجام بده شایدگرفت دعات..حاجتت چیه گلم

عزیزم متوجه نشدم کدوم ختم ؟

حاجتم گفتم بالا مشکلمو دگ 

خوشبحالت که مشکلاتت اینه.. من یه همکار دارم یه خانم ۴۰ ساله مجرد است هیچکس نداره باید خودش فکر کرای ...

تهران ؟

اخی بمیرم ایشالا 

2706