2733
2734
عنوان

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام چیکارکنم😑😞

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 119 پست
میخام ی چیزی بگم ولی نمیگم چون انرژی منفیه دلی انصافا ی ماه دوری برای من تازه عروس خیلی سخته 

اره خب سخته ولی باید عادت کنی من شیش سال دارم با این وصعیت زندگی میکنم.باورت میشه تا جیزی گرون میشه تنو بدنم میلرزه که دوباره شلوغی بشه و امثال همسر منکه خودشون با این حقوق ناچیز دارن مثل بقیه زندگی میکنن باید اماده باش بشنو کلی فحش بشنون درصورتی که دزدی رو یکی دیگه میکنه 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
اره خب سخته ولی باید عادت کنی من شیش سال دارم با این وصعیت زندگی میکنم.باورت میشه تا جیزی گرون میشه ...

ارع واقعا حیف خیلیا فکر میکنن پول میگرن ولی واقعا نمیگیرن واقعا زندگی مام با سختی میگذره ولی شغلشونه چکار میشه کرد جز دعا کردن

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارع واقعا حیف خیلیا فکر میکنن پول میگرن ولی واقعا نمیگیرن واقعا زندگی مام با سختی میگذره ولی شغلشونه ...

هیی بگذریم😔😔😔😔

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2728
به منچه من نمیارم😑😂 واقعا حاضر نیستم جوونیمو بزارم پای بچه..اصلا دوسش ندارم از همون بچگیام از بچه ...

مثل منی که بیا بغلم😍عزیزم شما همونی که شب تو تایپک تولید عدس لوبیا وشامپو بودین😂

2738
اره ترکم ۲۹سالمه پنج ساله ازدواج کردم ولی بزرگ نشدم هنوز بچم فک نکن۲۹سالمه خیلی عاقلم کودک درونم۱۰سا ...

من شوهرم با اینکه خیلی دوس داره و میگه بهم ولی باز تصمیم و گزاشته ب عهده من

منم ک هی ی ماه ی ماه میمدازم عقب از مرداد تا حالا😔

عههه مگه تاپیک عدسی چجوری بوده😂

یه تایپک عالی که بهمون یاد میداد خورشت بکاریم لوبیا نخود بکاریم امشبم ساعت یک میاد طرز تهیه شامپو صابون ولاوازم ارایش میزاره که خودمون درست کنیم ونیازمند دولت نباشیم😂😂خواستی بیا اسم کاربریش فک کنم ارشیام بود

اره ترکم ۲۹سالمه پنج ساله ازدواج کردم ولی بزرگ نشدم هنوز بچم فک نکن۲۹سالمه خیلی عاقلم کودک درونم۱۰سا ...

دقیقا مثل من، 28سالمه 6ساله ازدواج کردم. تازه دارم بزرگ میشم انگار🤦‍♀️ اصلا تو خودم نمیبینم مادرشدن. 

2706