2726

من نمیزارم 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم به شرایط نگاه میکنم ببینم اگه پولم داره ته میکشه یا مجلسی درپیش هست که به حضور همسرم نیازه یا به هر دلیلی الان وقت لجبازی نیست به ضرر خودم تموم میشه پا پیش میزارم واسه اشتی

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
خوب زرنگی  من هیچ نیازی بهش ندارم خداروشکر  خودمو سنگین بگیرم بهتره

اگه از نظر احساسی هم بهش وابسته نیستی سر سنگین رفتار کن یعنی با جنگ دعوا نگذرون این دوران خیلی سنگین باش درحد نیاز سلام خداحافظ حرف بزن ولی تو چشماش نگاه نکن شام ناهارتم به موقع باشه که یه وقت این بهونه نکنه باز جنگ اعصاب درست کنه درکل اگه همینطوری بی آزار باشی خودش کم کم میاد سمتت

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
خوب زرنگی  من هیچ نیازی بهش ندارم خداروشکر  خودمو سنگین بگیرم بهتره

ببین اگه قصد ادامه زندگی باهاش داری، نزار کار به جایی برسه که ازت دلسرد و دلمرده بشه و بره تنهایی و کمبود رو با یه جایگزین پر کنه حالا حتما هم قرار نیست این جایگزین یه شخص در دنیای واقعی باشه من خیلی دیدم قهر طولانی باعث شد مردان سراغ زن هایی بشن تو اینستا جوری که اصلا رابطه دارن ولی مجازی. پس ببین قهر مشکل تو رو حل نمیکنه باید اساسی حل کنی. و جوری رفتار کن نه منت کشی باشه نه اینکه قهر کامل باشه مثلا جای خواب رو عوض نکن چایی بریز بزار جلوش و یکی هم برای خودت ولی حرف نزن غذا بپز. اینارو یه مشاور بهم گفت

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
چند روزه قهرین ؟

امروز ظهر. سر یه بحث کوچیک نیومد ناهار بخوره 

الانم لباس پوشید رفت 

دیدم بی نهایت داره خودشو لوس میکنه 

قول دادم به خودم که سمتش نرم تا خودش نیاد 

فقط الان میخوام برم خونه مادرم اونم میدونه که شب میرم اونجا نمیدونم از سرکارش میاد خونه مامانم یا میخوام قهرو ادامه بده و نیاد. 

منم قهرم باهاش نمیدونم اونم قهره یانه😐

خیلی عصبیم ازدستش الان بیادمسخره بازی شروع میکنه انگارنه انگار دوست دارم تامیخوره بزنمش

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
ببین اگه قصد ادامه زندگی باهاش داری، نزار کار به جایی برسه که ازت دلسرد و دلمرده بشه و بره تنهایی و ...

پیامت نصفش خوانا نیومد  نمیدونم چرا مشکل از سایته فک کنم

اگر من کوتاه بیام عادت میکنه و به رفتار فوق بچگانه اش ادامه میده 

هزار بارم بهش گفتم از قهر کردن مرد جماعت متنفرم 

2706