2737
2734
عنوان

اونايي كه پدراشون ديگه نيستن 🖤

270 بازدید | 54 پست

واسمون همه چيز گذاشته هرچيزي كه تو زندگيم خواستم قبل از به زبون آوردنش واسم فراهم كرده 

هيچي كم نيست بجز خودش...

جلوي مامان و داداشم اصلا تو اين دوسال گريه و دلتنگي نكردم كه ندونن سخت ميگذره بهم تو دلم يه دنيا غصه است

نميدونم بايد چطوري خالي شم

شما چيكار ميكنيد اينجور وقتا كه آروم شيد؟؟؟ خيلي سخت بهم ميگذره كه ظاهرم اينقدر شاد و خرب نشون بدم ولي دلم آتيش باشه.

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

من توی ۴ سالگس از دستش دادم😔💔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تو چند سالگی پدرتون رو از دست دادید؟؟؟من ۱۹ سالگی با اینکه چهار پنج سال گذشته هنوز نتونستم کامل کنار بیام اگه بابایی باشی یه تیکه  از قلبت برای همیشه از وجودت کنده میشه خیلی سخته واقعا😔

تو خودم‌میریزم....

منم همين كار ميكنم ولي خيلي عصبي و كم طاقت شدم قلبم پره تحمل يه حرف كوچيكم ندارم

منم همين كار ميكنم ولي خيلي عصبي و كم طاقت شدم قلبم پره تحمل يه حرف كوچيكم ندارم

منم همینطور کافیه یکی بهم یچی بگه اونقدر تو ذهنم با خودم کلنجار میرم ک سردرد میگیرم....

زود گریم میگیره همش

أحب نفسي في أي إصدار
شماهام مثل من وقتی ی اتفاقی میوفته براتون یا یه حرفی یکی بهتون میزنه همش با خودتون میگین اگ بابا داش ...

اره دقيقا تو دلم فقط همينو ميگم...

چونبابام تو خونه بي نهايت هواي منو داشت

2706