2733
2734
عنوان

چطور بلغم رو کم کنم؟

142 بازدید | 8 پست

فکرمیکنم سرد و ترم.همش خوابالو ام.و یه علائم دیگه...

چیز سرد میخورم خیلی نفخ میکنم.چیکارکنم کم شه؟راهیکه تاثیرشو دیدین

شیمپک چی هست اصلا؟همینجوری گذاشتم😆😐😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست گرامی اصل طبع شما چی بوده؟ آیا طبع اصلی شما بلغم بود؟

نمیدونم🤦🏻‍♀️ولی اکثر علایم بلغم رو داشتم همیشه.میدونستم سردی برام بیشتر ازبقیه بده،ولی ۹۰ درصد چیزایی که میخورم سردیه😥🤦🏻‍♀️

شیمپک چی هست اصلا؟همینجوری گذاشتم😆😐😅

میشه بیاین تاپیک قبلیم❤🙏🙏🙏😥

آهای کسی که داری این امضارو میخونی🤗              آره خودتو😍🥰😘   ی لبخند گل و گشاد بزن😅... آفرین👏   نگا اینجوری😁😁   👏👌👍      بیخیال،همه مشکلات حل میشن عزیزممم❤💋🥰      (این امضا مال کاربر دیگه ای هست،چون خیلی خوشم اومد ازش منم گذاشتم :)
2738
نمیدونم🤦🏻‍♀️ولی اکثر علایم بلغم رو داشتم همیشه.میدونستم سردی برام بیشتر ازبقیه بده،ولی ۹۰ درصد چیز ...

منم بخاطر خوردن قرصهای میگرن به مدت ۱۲سال و مصرف بیش از اندازه سردی دچار بلغم شده بودم و از ۶۰کیلو به ۹۵کیلو رسیده بودم الان با ترک قرص‌ها و خوردن دمنوش گرم به مقدار زیاد و مداوم، برگشتم به طبع اصلی خودم و  بدون رژیم وزنم خودبخود رسید به ۷۰ و حالا اصلا بلغم نیستم و متعادلم توی طبع خودم،چون عدم تعادل توی هر طبعی حتی طبع اصلی بدن باعث بیماری میشه