2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الکی میگم ولی واسه اینکه کرم دارم میگم: نه راس میگم 😂😂😛😛😛

باشه😁😅

راستییییییی من از جمعه برنامه درسی فشرده ام مجدداً شروع میشه .🙄دیگه خیییییییلی کمتر از قبل میتونم بیام اینجا 😔فقط شبا ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ و شایدم صبح سپیده دم😐 خلاصه اگر کمتر منو دیدید فراموشم نکنید 😢 و همچنان هووت رو نفر دوم تگ کن 😅 

فکر نکنم🥰

شنیدم و خبرشو دنبال کردم باید دید که خودشون اعلام میکنن یا ن

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 
2706