2733
2734
عنوان

سیاست مدار

136 بازدید | 23 پست

سلام چیکار کنم خون مادرشوهرم زندگی میکنم فعلا همش باعث ناراحتی منو شوهرم میشن ما دوتا خودمون تنها مشکل نداریم هی میگن زبون درازی نکن فلان نکنی چیکار کنم سیاستی داشته باشم اینجوری نشه خسه شدم ۶ ماهه عقدم زندگی میکنم همینجا تا عروسی بگیرم شوهرم خیلی خوبه ولی اینجوری که میکنن حسودی بحثمون میشه چیکار کنم یه سیاست بهم یاد بدین هم الان شوهرم بحثم شده دیشب سرشون چیکار کنم از دل شوهرم در بیارم با چه سوپرایزی به چه نوشته هایی رو کمد تو اتاق رودر رو اس ام اس چیکار کنم کمکم کنین

تا قبل ازدواج کجا بودی؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خون بابام

خب الانم برو خونه بابات خیلی ضایعس همش خونه مادرشوهرتی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
چون خودم خواسم پیش شوهرم باشم هم اون از بس سختی کشیدیم تحملشو نداشتیم

خوب طبیعی هست مشکلاتی پیش بیاد باید تحمل کنی تازه بعد ازدواج نباید پیش خانواده ی شوهر باشی چه برسه به عقد

2706