2726
عنوان

یه جمله به من خاک برسر بگو وزن کم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 155 پست
هیکلم بدنیست فقط یکم شکم دارم

اگه باشگاه میری اسکات زیاد بزن 

شما وقتی عضلات پا رو درگیر میکنی بدن متابولیسم بیشتری تولید میکنه و باعث میشه چربی های دور شکم از بین بره 

۵کیلو اضافه داری

آهان ممنون

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه باشگاه میری اسکات زیاد بزن  شما وقتی عضلات پا رو درگیر میکنی بدن متابولیسم بیشتری تولید می ...

توخونه ورزش میکنم اسکات هم میزنم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
حالا کتوژنیک چی هست من الان باردارم ولی بعد بارداری تصمیم دارم وزنمو بیارم پایین هرراهی رفتم نشده ...

اگر درست گرفته شه خیلی سریع وزن کم میشه 

چربی بالا پروتئین متوسط کربوهیدرات نزدیک به صفر 

فقط باید درست گرفته شه بحثش خیلی گسترده هست باید تو نت در موردش مطالعه کنی دقیق یلد بگیری چی به چیه

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
چرا من ک راضیم آدم باید هر ورزشی رو مداوم و متوالی بره ک نتیجه بگیره دو بار س بار ک نمیشه عزیز م

عزیزم عضلات شکم عضلات کوچولو موچولویی هستن با درگیر کردنشون نمیتونی متابولیسم بدنت رو ببری بالا 

برای لاغر کردن شکم شما باید عضلات بزرگتری رو درگیر کنی 

عضلات بزرگ تو پا هستن شما اسکات بزن زودتر نتیجه میگیری 

بیومگنلیت ( همون منیزیوم سیترات)  حتما باید م۱رف کنی ساشه ای هست شبی یدونه بریز تو آب مزه پرتقا ...

اینارو همشو هروز یدونه بخورم یا دونه دونه شروع ب خوردن کنم معدم اذیت نمیشه؟؟؟

روزی یدونه؟؟

پس وزنه ات رو سنگین تر کن عزیزم عضلات پا درگیر بشن مطمئن باش شکمت آب میشه

ممنون

سه تا بچه گل دارم میترسم بمیرم  درًمن خوراگم زیاد نیست ۱۲۰ کیلوم قد ۱۶۷ تیروئید هم ندارم استع ...

ب این فکر کن دوروز دیگ خدایی نکرده زمین گیر میشی 

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2706