2737
2734
عنوان

تروخدا بیاین

69 بازدید | 7 پست

الان با یه آقایی که معرفی کردن بهم تلفنی صحبت کردم بعدش گفت کجایی 

گفتم فلان جا اونم دقیقا همین جاس 

گفت میخوام ببینمت اگر مایل باشی من الان آرایش ندارم چشمام بخاطر گریه کوچیک شده و تیپم ساده اس 

حالا باید فوری بهش خبر بدم میرم یا نه 

اگر بگم نمیام ممکنه بفهمه بخاطر ساده بودنمه 

چون قبلش پرسید کار خاصی داری یا نه 

باید بهش ۵ دقیقه ای خبر بدم 

برم یا نه؟

تعداد رای : 10
نظرسنجی
برم
4
40%
نرم
6
60%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همونجاها لوازم ارایشی نیست رژ خط چشم مداد ابرو بخری.یا ارایشگاه یه میکاپ ساده ساده انجام بدی بری

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2728
نه

پس نرو بگو چون بدون هماهنگی هست نمیتونم بیام ان شالله در یه زمان یه فرصت مناسب دیگه

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2738