2410
2553
عنوان

دوستان سوال مهم بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 62 پست
آخه ربطی نداره آخه چه جوونی مرداهمشون جوونیو به دختربازی میدونن الان شما یه پسرسالم به من نشون بده&n ...

نه الان مشکل عمده ای خیلی از خانوم ها رفیق باز بودن همسرشون هست مثلا آقا شب ها دوست داره با رفیق هاش باشه بره باغ مسافرت همه اینا دلیل نمیشه که آقا حتما با خانوم هستش از بیشتر این مردها بپرسی میگن جوونی کردم خامی کردم زود زن گرفتم خودمو اسیر کردم بعدش هرکسی آزادی شادی تو یه چیز میبینه الان خود ما خانوم ها خیلی ها دوست دارن پوشش ازاد داشته باشن همسرشون اجازه نمیده یا خیلی ها دوست دارن ادامه تحصیل بدن بازم اجازه ندارن همه اینا گلایه میکنن از ازدواج زود هنگام و همین این ها باعث یکسری اختلال عقده عصبانیت میشه که یه جور دیگه سر باز میکنه

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
این ممکنه باشه اما خب یه موضوع دیگه هم هس اونم اینه دخترا کم سن و سال خیلی چیزارو تجربه نکردن مثل مس ...

دقیقا باهات موافقم آخه میگن درس درس درس مگه ازدواج درسن پایین یعنی منع شدن ازهمه چی دیگه اون زمان شاه گذشت تا ابتدایی بیشتردرس نمیخوندن الان کی بادرس بع جایی میرسع لیسانسه هاش بیکارن آره کارریخته برامون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بخداواقعا برام سوال شده آیا همه ی طلاق ها بخاطره این افراردهست آیاتمامی معتادها این افرادهستند بخ ...

اموزش کافی نبینن! کسی که 15 سالگی ازدواج کرده چقدر درس خونده؟ اصلا مطالعه میکنن؟ چه چیزی برای اموزش به بچه هاشون دارن!

اینطوری نمیشه به قضیه نگاه کرد.... کسی که بچه خودشو کشته چه ضرری واسه جامعه داره؟ کسی که اعتیاد داره چه ضرری برای بقیه داره؟ کسی که مسواک نمیزنه؟ کسی که کثیفه؟ کسی که 4 تازن داره؟ کسی که دایم الخمره؟

هیچ کدوم اسیب سطحی ندارن ولی آیا درست هست؟ 

مسئله مجبور کردن مردم به کاری نیست ولی بعضی چیزا به مرور تو جامعه انسانی اثبات شده که تاثیر بدی داره! خوب نیست و اکثریت دنیا و کسایی که مطالعه کردن و یه عمر تحقیق کردن به این نتیجه رسیدن که درست نیست!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
عزیزم این چیزا به ذات آدم و تربیت خانوادگی بستگی داره و ربطی به سن ازدواج نداره کسی که توی خونواده م ...

ولی به نظر من ،من خودم به شخصه تو دور اطرافم دیدم طرف تو خانواده عالی تربیت شده ولی خوب ازدواج زود تبدیلش کرده  به یه آدم افسرده من تمام ازدواج ها معیار قرار ندادم ولی تو همین خود سایت من خیلی ها دیدم دلیل حال بدی که دارن از ازدواج زود میدونن

2720
نه الان مشکل عمده ای خیلی از خانوم ها رفیق باز بودن همسرشون هست مثلا آقا شب ها دوست داره با رفیق هاش ...

آخه میدونی مردها همیه آزادی طلب هستن خب حالاچه تو ۳۰ سالگی ازدواج کنن چه تو۴۰ چه تو ۲۵ بخدابازم بپرسی میگن جوونی نکردیم دیدم که میگم😑😑😑

آخه توجامعه مادرس بخونیم تهش به کجابرسیم هرچندبنده دارم درس میخونم من بچه سن ترکه بودم مدیر دبیرستان ...

مگه کسی که دیر ازدواج میکنه حتما باید درس بخونه خوب اگر به نظر شما درس خوندن بی فایده اس برو تو یه رشته ای که به نظرت آینده ات بهتر می سازه فعالیت کن 

دقیقا باهات موافقم آخه میگن درس درس درس مگه ازدواج درسن پایین یعنی منع شدن ازهمه چی دیگه اون زمان شا ...

ازدواج توسن مناسب خودش خوبه ولی هستن دخترایی ک توسن ۱۷و۱۶عقلشون کامله سیاست دارن بلدن توهرشرایطی چطور برخورد کن اونا ازدواج کنن هیچ عیبی نداره اما اگر هنوز ب بلوغ فکری و عقلی نرسیده باشن اون اشتباهه 

ولی به نظر من ،من خودم به شخصه تو دور اطرافم دیدم طرف تو خانواده عالی تربیت شده ولی خوب ازدواج زود ت ...

بله درسته همه جوره هست ممکنه خیلیا زودازدواج کنن طرفشون بد باشه ممکنه دیرازدواج کنن طرفشون خوب باشه یااصلا برعکس دراین دنیای بزرگ همه چیزموجودهست نظرشماکاملادرسته 🤗🤗🤗🌺🌺🌺

2714
آخه میدونی مردها همیه آزادی طلب هستن خب حالاچه تو ۳۰ سالگی ازدواج کنن چه تو۴۰ چه تو ۲۵ بخدابازم بپرس ...

نه عزیزم همه شکل هم نیستن مطمئن باش آقا اگه یه شخصیت مستقل داشته باشه هیچ وقت همچین حرفی نمیزنه

مگه کسی که دیر ازدواج میکنه حتما باید درس بخونه خوب اگر به نظر شما درس خوندن بی فایده اس برو تو یه ر ...

آره واقعا بی فایدس ولی کارنیس من ازشاغل بودن بدم میاد نه عرایض بندرواشتباه متوجه شدین میگن اونی که زودازدواج کرده بیسواد بره ادامه تحصیل بده بنده هم میگم درس به هیچ دردی نمیخوره البته نظربندس هرکس یه عقیده ای داره😊😊😊

دقیقا باهات موافقم آخه میگن درس درس درس مگه ازدواج درسن پایین یعنی منع شدن ازهمه چی دیگه اون زمان شا ...

درس یعنی اگاهی...یعنی تخصص! کسی که درس نخونده حرف زدنش...طرز فکرش.... رفتارش...حتی تصمیماتش خیلی مبتدی هست!  اصلا هیچ چیزی برای ارائه نداره...انگار یک ربات هست که بر اساس اداب و رسوم و دقیقا همون کاری کهع پدر و مدرش کردن زندگی کنه! هیچ چیز جدیدی نداره اضافه کنه..

وقتی در برابر مسایلی که قبلا ندیده قرار میگیره گیج میشه و توان تصمیم گیری نداره

بله درسته همه جوره هست ممکنه خیلیا زودازدواج کنن طرفشون بد باشه ممکنه دیرازدواج کنن طرفشون خوب باشه ...

بله عزیزم همه جور ادم سرنوشتی هست 🧡

آره واقعا بی فایدس ولی کارنیس من ازشاغل بودن بدم میاد نه عرایض بندرواشتباه متوجه شدین میگن اونی که ز ...

آره منم با این حرف موافقم واقعا با وضع جامعه کنونی درس بدون یه پشتوانه قوی بی فایده اس

یه بند آخرو ننوشتی اگه من دیر ازدواج کردم خوبه و هرکی سنش کمتر از من بوده و ازدواج کرده اشتباه کرده ...

افرین دقیقا همینه!

منم در برابر این ادمها مات میمونم که یک ادم چقدر میتونی بی عقل  و کم هوش باشه!

اموزش کافی نبینن! کسی که 15 سالگی ازدواج کرده چقدر درس خونده؟ اصلا مطالعه میکنن؟ چه چیزی برای اموزش ...

خب موادمخدرباازدواج اصلا هیچ ربطی نداره واقعا واینم بگم ازدواج درسن پایین چه ضرری میزنه سوال برام

2706