2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

براابن تاپیک گزارش بزنیدلایک کنید نفری ده تا صلوات به نیت  سلامتی خانواده محترمون میفرستم ‌ . ...

من تاحالا هیچ چبو گزارش نزدم ، نوشته گزارش تاپیک تا مناسب اونو باید بزنم؟

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2728
زدی؟زدی زدی

تعطیل زده

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

از همان روزی که دست حضرت قابیل گشت آلوده به خون حضرت هابیل آدمیت مرد گرچه آدم زنده بود سال ها از مرگ آدم هم گذشت ای دریغ آدمیت برنگشت...(فریدون مشیری) .موافقم وقتی متن شما را خواندم این شعر از آقای مشیری به ذهنم اومد

قومی متفکرند اندر ره دین قومی به گمان فتاده در راه یقین میترسم از آن که بانگ آید روزی کای بیخبران راه نه آنست و نه این🌺🌺🌺