2726
عنوان

کسایی ک از همسرتون جدا شدین یا نامزدیتون بهم خورده....

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 47 پست
چند سالته من۱۹ سالمه میترسم بعد طلاق تنها بمونم واسه همیشه از حرف وتیکه های مردمم میترسم دوس ندارم ...

اصلا سختی نمیکشی  عزیز دل یکبار که بیشتر زندگی نمیکنی  پس حق داری از زندگیت لدت ببری سختی های این دنیا زیاد هست اینکه همدم و همسرت هم کنارت نباشه و تو کنارش شاد و خوشحال نباشی بزرگترین عدابه اون حس توهم وابستگیه ن دوست داشتن

بخدا خیلی سخته برام مادرم داره میاد فردا احتمالا واسه همیشه برم شهر خودمون ولی از الان دلم براش تنگ ...

درکت میکنم عزیزم میدونم چقد روزای سختیه اصلا قابل وصف نیست اما محکم باش و به خدا توکل کن از خدا بخوا خودش کمکت کنه 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته واقعا شرایط و روحیات هرکسی متفاوته این تصمیمیه که هرکی خودش باید با خودش به توافق برسه اگه طلا ...

افرین دقیقا 

من خودم قبل طلاق  تاپیک بچهارو میخوندم اکثراااااا همههههه ناراحت و پشیمون بودن و این منو خیلی دودل میکرد میترسیدم از طلاق .

ولی از اونطرفم اینقد شوهرم بددد بود ک باهزار ترس دلو زدم ب دریا و بدون مهریه و نفقه و... فقط جمع کردم اومدم خونه بابام و خداروشکررر حالم خیلی خوبه بدون این ک بخواد دلم براش تنگ بشه یا پشیمون بشم اصلااااا .... 😍❤❤❤

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
بخدا خیلی سخته برام مادرم داره میاد فردا احتمالا واسه همیشه برم شهر خودمون ولی از الان دلم براش تنگ ...

باور کن به زودی فراموشش میکنی تلاش کن بهش فک نکنی و از یاد ببریش نه اینکه بشینی خاطراتو مرور کنی وقتی داره نابودت میکنه ی ذره فکر کردن بهش هم حرومه  شاد باش خودتو حتماااااا سرگرم کن هر روز آهنگ بزار برقص کورنا رفت باشگاه برو استخر برو کلاس خیاطی آرایشگری هرچی که علاقه داری ولی به هیچ عنوان خودتو درگیر این نامرد نکن

2728
اصلا سختی نمیکشی  عزیز دل یکبار که بیشتر زندگی نمیکنی  پس حق داری از زندگیت لدت ببری سختی ...

دقیقا خودمم میدونم وابستگیه ولی بازم خیلی سخته برام

مخصوصا تو شهر ما میدونم میفتم دهن مردم و چقد حرف پشت سرم درمیاد 

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
درکت میکنم عزیزم میدونم چقد روزای سختیه اصلا قابل وصف نیست اما محکم باش و به خدا توکل کن از خدا بخوا ...

ممنونم عزیزم 

اصلا دیگ دلسرد شدم ازش انگار غریبه شدم برام

بخدا روزای بدی ک باهاش داشتم خیلی زیادن تو این یه سال سختی زیاد کشیدم کنارش ولی بازم من احمق وابستم بهش

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
دقیقا خودمم میدونم وابستگیه ولی بازم خیلی سخته برام مخصوصا تو شهر ما میدونم میفتم دهن مردم و چقد حر ...

هیج بیشتر از شهرما و محل ما حرف در نمیارن ولی باور کن واسه همه مردم عادی شده و هیچ اهمیتی نداره این موضوع من توی عقد جداشدم و الانم سه سال که با همسرم ازدواج کردم و همسرم ازدواج اولش بود  اصلااااا و اصلااااا نگران هیچ حرفی نباش دختر به خودت فک کن چرا خودتو درگیر مردم میکنی اصلا فقط و فقط خودتو و ارامش روحت و فکرت مهمه تو حق داری کنار کسی که لیاقتشو داره عشق و محبت و طعم زندگی و تجربه کنی

دقیقا خودمم میدونم وابستگیه ولی بازم خیلی سخته برام مخصوصا تو شهر ما میدونم میفتم دهن مردم و چقد حر ...

همیشه ب این فکر کن ک مگه قرار چقد عمر کنیم ؟ دنیا۲روزه چرا بخوای همه عمرتو صرف کسی کنی ک دوست نداره و باهاش حالت خوب نیس ؟ 

خودتوبسپار دست خدا و عشق و فکرت بشه خدا بعد ببین برات چیکارا میکنههههههه .... 

الان عشق من فقط خداس همههههه جوره داره کمکم میکنه 

توام خودتو بسپار دست خدا 

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
افرین دقیقا  من خودم قبل طلاق  تاپیک بچهارو میخوندم اکثراااااا همههههه ناراحت و پشیمون بو ...

خداروشکر عزیزم همیشه خوب باشی😍😍😍

آره واقعا شرایط موقعیت روحیات شخصیت و دلایل طلاق آدما متفاوته خب حال بعدمون به همه اینا بستگی داره 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر عزیزم همیشه خوب باشی😍😍😍 آره واقعا شرایط موقعیت روحیات شخصیت و دلایل طلاق آدما متفاوته خ ...

اره و مهم تر از همه حمایت خانوادس ک خیلیییی مهمه . من خانوادم خیلی پشتمن و همه جوره حمایتم میکنن و من این ک من همیشه فک میکنم مگ ادم قرار چندبار ب این دنیا بیاد و چقد قرار عمر کنیم ک همونم بخوایم تو عذاب و سختی باشیم ؟ من دوری میکنم از هررررچی ک باعث ناراحتیم بخواد بشه 😞      قربونت بشم من امیدوارم تو زندگیت خوشحال و موفق باشی دوست قشنگم😍❤💋

همیشه ب این فکر کن ک مگه قرار چقد عمر کنیم ؟ دنیا۲روزه چرا بخوای همه عمرتو صرف کسی کنی ک دوست نداره ...

لایک داری واقعا بخدا که آرزوی روز و شبم بود اونموقع جدا بشم و توی ی زندگی مریص و بی عشق و محبت نباشم و خدا به طور معجزه واری نجاتم داد و معجزه ی بزرگتر بعد از اون همسرم بود که مهمترین ملاک های من که اخلاق و ایمان بود و داشت بهم هدیه داد و بقیشو خودمون تو زندگی میسازیم من همین دوتا برام مهم بود 

لایک داری واقعا بخدا که آرزوی روز و شبم بود اونموقع جدا بشم و توی ی زندگی مریص و بی عشق و محبت نباشم ...

منم ۶سال زندگی کردم بخدا روز و شب دعوا و ناراحتی بود توجه نبود عشق نبود ایمان نبود خیلی سخت بود خیلییییی دائم افسرده و مریض بودم هرکی میدید تعجب میکرد میگفت تو مجردی اینجوری نبودی پایه ثابت مهمونی شوخی و خنده تو بودی بعد دقیقا بعد ازدواج از همه دور شده بودم چون اقا ب همه حسادت داشت و بجز خودش خانوادشم خیلییی اذیت میکردن و .... 

من روز و شب باید خداروشکر کنم بابت این اتفاق 

اون روزا ارزوی محال من بود بتونم طلاق بگیرم .

منم ۶سال زندگی کردم بخدا روز و شب دعوا و ناراحتی بود توجه نبود عشق نبود ایمان نبود خیلی سخت بود خیلی ...

واقعا باید خداروشکر کرد وقتی ارامش و بهت هدیه میده اصلا راضی نمیشم هیچوقت ارامشمو به هیچی بفروشم هر جای زندگی باشم ارامشمو توی الویت قرار میدم

2706