2737
2734
عنوان

لوتیروکسین خارجی کم کاری تیروئید

6742 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها من ۶ساله قرص لووتیروکسین ایرانی میخوردم همیشه نفخ معده و روده داشتم همیشه بدنم کوفته و خسته بود در حدی ک از خوابم بیدار میشدم باز خسته بودم حافظمم ک کلا کم شده عصبی بودن و همه عوارضشو داشتم یعنی تو همین نی نی سایت خوندم بیشتریا گفته بودن ایرانی و خارجی تفاوت نداره گفتم خارجیشم امتحان کنم الان یه ماه خارجیشو مصرف میکنم اصلا قابل مقایسه نیست نفخ معدم و رودم کاملا از بین رفته خستگی و کوفتگیم در حد زیادی از بین رفت واقعا متاسف شدم چرا یه قرص انقد واجب بخواد همه عوارض رو رو بدن نشون بده یعنی من ۶سال عذاب کشیدم با این قرص لعنتی بیشتر اوقات از نفخ زیاد حس میکردم پوست شکمم داره پاره میشه حالا خارجیشم پیدا نمیکنم دیگه چرا به فکر مردم نیستن واقعا😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ایرانی مصرف میکنم،تا حالا به این علائمی که میگین توجه نکردم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2728

منم لووتیروکسین خارجی به پسرم میدادم ولی خب دیگه پیدا نکردیم هرکی گشتیم مجبور شدم ایرانی بهش بدم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

منم احساس ميكنم كم كاري دارم ولي فعلا نميتونم آزمايش برم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
حتی بدن دردمم خیلی بهتر شده شماها تجربه ای ندارین؟یا اینکه نمیدونین از کجا پیدا کنم آلمانیشو

آلمانیش چطوریه؟

اونکه من میگرفتم سفید بود و ۲۵ تا قرص توی یه ورقش بود

2738
منم لووتیروکسین خارجی به پسرم میدادم ولی خب دیگه پیدا نکردیم هرکی گشتیم مجبور شدم ایرانی بهش بدم

ان شاالله که براش عالی باشه منو خیلی اذیت کرد یعنی من با مشکل پری نشدن رفتم دکتر  گفتن کم کاری خفیف داری با این قرص هزار تا مرض دیگه بهم اضافه شد بخدا موهام عالی بود الان یه موی خراب کم پشت ازم مونده یه اعصاب داغون و بدن پف کرده واقعا تو این یه ماه خیلیییییی تاثیرشو رو بدنم دیدم حداقل اینکه پفم کمتر شده اون ورم لعنتی رفته

ان شاالله که براش عالی باشه منو خیلی اذیت کرد یعنی من با مشکل پری نشدن رفتم دکتر  گفتن کم کاری ...

💕💕

این ۲۰تا جلد آبی عکسشو خواستی میفرستم

بفرست بی زحمت دستت طلا😘

اونکه من میگرفتم توی بروشورش کلا عربی نوشته بود 

2706