2733
2734
عنوان

بیاید نظر بدید

79 بازدید | 13 پست

بچه ها واسه عشقم کادو یه ساعت خریدم ک خودش یه جعبه شیک دارهحالا بنظرتون چطوری بهش بدمش؟ درکنارش گلی شکلاتی چیزی بدم؟؟ یا خودشو تنها بزارم تو یه بگ ؟ لطفا بگیددد خیلی گیج شدم😢

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم🤔بذار تو یه بگ همراه با یه شاخه گل رز 

من و همسرم هر چی برای هم میهریم یه شاخه گل هم روشه 

یه شاخه گل رز قرمز

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
2738

برا مردا گل بهترع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
@بیک_ایمانوردی       تاپیکم ترکید اینجا صحبت کنید

ساعت رو نگه دارید و انشاله بعدا که ازدواج کردین به بهونه یه مناسبت بهش بدید لطفا حرفمو قبول کنید

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
ساعت رو نگه دارید و انشاله بعدا که ازدواج کردین به بهونه یه مناسبت بهش بدید لطفا حرفمو قبول کنید

الان چی بهش کادو بدم؟ 

نمیشه ک دست خالی برم پیشش

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
الان چی بهش کادو بدم؟  نمیشه ک دست خالی برم پیشش

راستش هیچوقت درک نکردم دختر و پسری که حتی نامزد هم نیستن به هم کادو بدن پیشنهاد میکنم هیچی نبرید و کادوی ایشون رو هم قبول نکنید اگه پسر خوبی باشه و قصدش ازدواج باشه نه تنها بدش نمیاد تازه خوشش هم میاد

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔