2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم امروز مثل چییییییی کار کردم و خونه رو از زیرو رو تمیز کردم هنوز ناهارم نخوردم😓 تازه باجناب شوهرم قهرم😏

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2731

خسته نباشی.خانوما خواهش میکنم تاپیک آخرم گزارش بزنین ممنونم.استارترعزیزمعذرت میخوام

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
نه بابا  خونه قدیمی سازمانیه

پس کفش چیه؟قشنگ میزنه خوش ب حالتون خونه سازمانیا را ک دادن به خودشون دیگه

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر
منم ظرفامو شستم خونه تمیز دخترمو خوابوندم اتاق تاریک همسرم رفته سرکار خودمم میخوام لالا کنم پیش دختر ...

ما فقط حال رو با عکس میخریم😄

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738

منم دیشب همه جارو مرتب کردم،شامم گذاشتم،دخترمم بردم حموم،خشکش کردم،گرفت خوابید.

منم رو مبل ولو شدم😁😁

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2706