2733
2734
عنوان

نامزدم و مادرش

394 بازدید | 48 پست

نامزدم خیلی خوبه از نظر اخلاق و اینا خیلی هم دوسش دارم ولینه دانشگاه رفته نه چیزی بعد تو یه جایی کار میکنه میگه باید خرج مامان بابامو بدم نمیزارن یکم پس انداز کنه همش برادراش پولاشو میگیرن به عنوان قرض پس هم نمیدن نمیزارن پولاش جمع بشه پس انداز کنه بهش میگم تا کی میخوای جور مامان باباتو بکشی مگه حقوقت چقدره که بخوای هم خرج اونارو بدی هم پس انداز کنی چرا داداشات یکم کمک نمیکنن اونا که مستقل ترن (بقیشو تو تاپیک میگم طولانی بشه نمیخونید من خودم اینجوریم)

اوه پير ميشي با اين شخص

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه خب چیکارشون کنم میخوای بزارمشون سر کوچه میگم حداقل یکم به فکر خودمون باش چرا اینده نگر نیستی هرچقدر میگم برو درستو بخون ادامه بده درکنارس کار هم کن قبول دار نیست میگه بیا این فلانی بود التماس میکرد استخدامش کنیم لیسانس صنایع داشت اخرش چی 

2731

شوهرمنم تو مجردیش اینطوری بود اما وقتی نامزد کردیم گفتم اگه بخوای اینطوری ادامه بدی من نمیتونم اونم قبول کرد الان روزی نیست که غصه نخوره برای پولای ازدست رفتش

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
شوهرمنم تو مجردیش اینطوری بود اما وقتی نامزد کردیم گفتم اگه بخوای اینطوری ادامه بدی من نمیتونم اونم ...

واقعا اصن به فکر نیست همش نشستم غصه میخورم کی پولاش جم میشه خونه بگیریم

2738
مستقله فقط باید خرج خانوادشو بده پدرش کار نمیکنه

حالاپدرش هیچ شمامیگی به برادراش پول میده خوب اینکارارا که میتونه نکنه شوهرمن تو مجردیش میتونسته یه مغازه بخره اما پولشو بابت قضیه ای خرج برادرش کرده الان همون مغازه شده خداتومن داداششم به روش نمیاره طلبکارم هست

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
واقعا اصن به فکر نیست همش نشستم غصه میخورم کی پولاش جم میشه خونه بگیریم

تا میتونی ازش بکس بیرون طلا بخر بعد به درد میخوره

مستقله فقط باید خرج خانوادشو بده پدرش کار نمیکنه

عزیزم این چ استقلالیه ک همه پولشو میگیرن و ی آبم روش؟؟ 

بش بگو ب داداشاش بگه باید بفکر زندگیم و خرید کالاهام و... باشم باید کمک ب پدر و مادر رو تقسیم کنیم بین همه

قند عسل من
2706