2737
2739
عنوان

رژیم غفاری گرفتین تاحالا؟؟؟؟

207 بازدید | 14 پست

من میخواستم بگیرم ۵ماهش ۲۰۰ تومن. ولی نظرات رو میخوندم گفته بودن که کم خوری زیاد داره و خیلی سخته رژیمش

شما تجربه ای دارین؟؟؟

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  

روشی که خود من در پیش گرفتم و لاغر شدم این بود که برنجمو کردم نصف بشقاب از بشقاب میوه خوری استفاده کردم تا مغزم سیر بشه و سختم نشه شامم شیر خوردم یه لیوان با دارچین و صبحانم هم به جا فست فودم حذف کردم و الان دارم سایز کم میکنم یه روزم که برنج میخورم روز بعدش حتما غذلی نونی میخورم مثلا خورشت رو با نون میخورم دیگه برنج نمیخورم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هیچ رژیمی راحت نیست 

من پیج ی دکترو داشتم بلاگرم بود . از این برنامه رژیم گرفته بود  راضی بود فالووراشم تونظر سنجی راضی بودن همه . بجز ی نفر ک گف سخته که بنظرم منطقی نیس رژیم سخته دیگ😕 ولی رریمش ایرادی نداره وگرنه اون دکتر بود میفهمید اگ ایراد داشت ازش برنامه رژیم نمیگرف😐

2731
2738
من ازشون رژیم گرفتم درسته کم خوری داره اما درست غذا خوردن رو آموزش میده بنظرم عالی بود رژیمش

میشه لطفا برنامه یک صبح تا شبتو بگی؟؟ و اینکه چندکیلو بودی

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  
من ازشون رژیم گرفتم درسته کم خوری داره اما درست غذا خوردن رو آموزش میده بنظرم عالی بود رژیمش

سلام ببخشید قیمت مکمل هاش گرون ؟

زندگی بافتن یک قالیست،نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را اوست که تعیین کرده تو دراین بین فقط میبافی،نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگی ات را نخرند  
مکمل هایی ک آقای فرهادی میدن

از داروخانه نگرفتید شما 

از اقای فرهادی گرفتید؟ 

بعد ایرانیش بخریم تاثیرش کمتر یعنی

زندگی بافتن یک قالیست،نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را اوست که تعیین کرده تو دراین بین فقط میبافی،نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگی ات را نخرند  
من بعضی هاشو از داروخونه خریدم اما خارجی بعضی هاشو از آقای فرهادی

ممنون عزیزم

2706