2737
2734
عنوان

خانما وآقاییون ؛جواب منطقی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 99 پست
خلاصه دوماه بااین آقا صحبت کردم وبلاخره راضیش کردم که حرفی از خودکشی وناامیدی توی زندگیش نزنه ،تاحدو ...

بهش بگو اول بايد برى پيش يك روانشناس تا بعد بتونم در مورد علاقه داشتن يا نداشتن بهت نظرمو بگم بايد يه جورايي گولش بزنى ! البته با هماهنگى همسرت ، راه منطقي تر اينه كه بري پيش يك روانشناس تا اون بگه چكار كنى 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه دوماه بااین آقا صحبت کردم وبلاخره راضیش کردم که حرفی از خودکشی وناامیدی توی زندگیش نزنه ،تاحدو ...

راه سختی در پیش داری به نظرم بهتره واسه مشکلی ک برای خودت پیش اومده بری مشاور! اینطور که مشخصه این آقا کلا آدم نرمالی نیست 

شاید خواهرش بتونه ی کمکی بکنه

2728
شما فقط راضيش ميكردى بره روانشناس اينجورى خيلي سخت شده شرايطتون

بله عزیزم خودم متولد ۶۶ هستم این آقا۷۱ هست،اصلا فکرشونمیکردم 

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
شمارشو بلاک کن همسرتم همینطور با خانواده دوستت صحبت کن بگو میرم شکایت میکنم اگر دست از سرم برنداره

دوست خانواده نداره فقط همین برادرش هست،شمارش وبلاک میکنم مجدد میاد با یه اکانت جدید،هم دوستانه خواستم مزاحمت ایجاد نکنه هم باتهدید

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
2738
دوست خانواده نداره فقط همین برادرش هست،شمارش وبلاک میکنم مجدد میاد با یه اکانت جدید،هم دوستانه خواست ...

😐به شوهرت بگو

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
بهش بگو اول بايد برى پيش يك روانشناس تا بعد بتونم در مورد علاقه داشتن يا نداشتن بهت نظرمو بگم بايد ي ...

بدترین راهکار اینه

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...
دوست خانواده نداره فقط همین برادرش هست،شمارش وبلاک میکنم مجدد میاد با یه اکانت جدید،هم دوستانه خواست ...

وقتی رابین هود میشی باید منتظر این عواقبم باشی اخه ب من و شما چ مربوطه

فرد باید بره مطب روانشناس!!

الانم بلاکش کن گرچه بیشتر حالش بد میشه طرف

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خیلی راحت یک مدت اصلابا خواهرش هم صحبت نکن شمارتو عوض کن اون دسته از آدمهایی که دم از خودکشی میزنن .عرضه هیچ کاری را ندارن فقط میخوان تهدید کنن .ولش کن .اگه من جای شوهرت بودم اجازه این کار را بیت نمیدادم 

طراحی واجرای داخلی ساختمان
بله عزیزم خودم متولد ۶۶ هستم این آقا۷۱ هست،اصلا فکرشونمیکردم 

از شما چه اطلاعاتی داره جز بجز برام بنویس تا راهنماییت کنم

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706