1874
1924

کاش ی راهکاری بود واسه زیبایی و کوچیک کردنش

شکر خدا سالمه راه میرم ولی خوب ظاهرش کاش خوشگتر بود و مجبور نمیشدم جوراب بپوشم خاستین شما هم بزارین عکس پاتون 

اگه نگران عصب کشی دندون کوچولوهاتون هستین با خیال راحت به ما اعتماد کنید

بد نی ک

سایه ات از سرمان کم نشود حضرت یار😍💖⚘دوستت دارم عشقم R ❣جانی و دلی ای دل و جانم همه تو😍😘🤩🌷عاشقتم ایلین من🤩💗 تو این دنیا هیییییچیزی غیر ممکن نیس هیچوقت از خاسته هایی ک دارین دور نشین و درخونه خدارو تا میتونین بزنین باور کنین خدا در بهترین زمان ممکن جواب دعاهاتونو میده اگه خدا الان حاجتتو نداده واسه اینه ک داره خوشگلشون میکنه😍😍😍😍میشه برای حاجت دل منو خواهرم یه صلوات بفرسی🌷
1922

مناسب قد و وزنته حتما

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻

مهم ناخوناته ک خوبه

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه... 💚گروه سبز💚    وزن اولیه ۸۰          وزن فعلی 54     وزن هدف ۴۹            😃 i can and i will😃 در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ من به هدف اول وزنی ام رسیدم و ۵۲ کیلو ام به علاوه پوسچر بدنم با ورزش اصلاح شده 😁
1911

همه چی مناسب با قد و وزنه و اسکلت بدنت 🤐

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
1826

مثل من خوبه لاغر وکوچیک کفش36 زنانه زمینش خیلی کمه37هم برام بزرگه بدم میاد کفی بندازم.خیلی راه میرم تاکفش مورد علاقه وسایزمو پیداکنم.

اللهم عجل الولیک الفرج💜💜💜💜💜💜💜