2737
2734
عنوان

تهرانیا چرا تا دوروز تعطیله پا میشن میان شهرستان

| مشاهده متن کامل بحث + 3310 بازدید | 218 پست

حالا انقدر خودتون رو ریز ریز نکنید

والله تهرانی اصیل کم دیدم

خوبه همه شهرستانی هستید

استارترم منظورش تهران نشین بود

انقدر کاسه داغ تر از آش نشید

والا راست می گه منم یه عمره اینجام ولی مهمون نوازی ندیدم ازشون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه زمانی ار هر شهری یکنفر مرکز استاد یا تهران بود همیشه خوتش پر مهمون بود برای کار اداری یا دانشگاه یا دکتر خلاصه الان انگار ورق برگشته

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728

واسه چی داری تفرقه میندازی بین ایرانیا؟؟؟؟؟تهرانم پر ازهمشهریایه شماست که اینقدر که همشهریایه شما  اینجان تهرانیها نبستند ماهم بگیم واسه چی اومدین تهران کلا بس نشستید  و زندگی میکنید هر چند بعید میدونم اصلا ایرانی باشی .تهران دیگه تهرانی نداره تکو توک تهرانی داره فهمیدید .

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐
2738
اخ گفتی شهر‌هاس ما رو کردن سگ‌ساره محله  دیگه واسه ما نیست که واسه این خیرندیده‌هاست شخر رو ...

شما لطفا اول با زبان فارسی درست حسابی حرف بزن و بعد صحبت از مرغ دانی بکن....اون مرغ دونی ها رو یک مترشم خریدن کار هر کسی نیست....متوجه ای که

کلا تهرانی ها مهمان گریزن  

شما هم 2800 در بیاری 1000 تومن بدی پول اجاره - 1000 تومن هم پول خورد و خورا شارژ و برق و 800 هم بدی پول کرایه یا نگه داری که اخر سال بذاری رو پیش خونه کرک و پری واسه مهمون داری برات نمیمونه

البته فامیلای شما مهمون گریزن قرار نیست همه اینطور باشن ولی من علت کلی شو گفتم

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
معلومه که چقدر با فرهنگی که تهران و لونه موش میبینی و همه هم خیر ندیده ان یه بار برو متنی که نوشتی و ...

اگر توهین نکنیم باز مثله بی فرهنگا بلندمیشین میدین سفر

چون زبونه ادمیزاد حالیتون نیست

اگر ی ذره فقط یذره داشتین فرهنگ همه جا دارن جار میزنن نرین مسافرت

گفتم شما ها فک میکنین با فرهنگین

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706