2737
2739
عنوان

تهرانیا چرا تا دوروز تعطیله پا میشن میان شهرستان

| مشاهده متن کامل بحث + 3310 بازدید | 218 پست

بچه ها من تو اسکرین گذاشتن سوتی دادم ممکنه گزارش بزنید تاپیکم بترکه 

ممنون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5297685/اگه-عمه-شوهرتون-تو-گروه-بهتون-بگه-اسکرین?postId=161685605

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز بحث دوباره تهرانی شهرستانی

بی فرهنگ همه جا هس

یکم فکر کنید بعد حرف بزنید

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728
وا چقدر بی ادبی .تهرانیا چیکار کنن شما بیفرهنگ اید

واللا‌ماهم‌تهرانیم‌چپو راست‌فامیل‌شوهرم‌ز‌میزنن‌میان از‌شهرستان حالا‌نمیگم‌کحا ولی قرار نیست‌همرو باهم ـجمع‌بست ک‌ اخه .بعدم ادم‌باید‌ خودش‌بلد باشه نه بگه انقد ازیتم‌نشه خرجمونو‌نمیدن‌ک‌اصن‌فامیل بره ب. درک‌ والا ب‌چ درد ادم‌میخوره

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
تهرانیا کلا بی عارو درد هستن  از در بندازیشون بیرون از پنجره میان

عزیزم هم پیاله های خودت میرن تهران زندگی میکنن برمیگردن شهرتون 

اگر بی درد و عارن اونان

و خب احتمالا تو شهر خودتون هم بودن همین قدر گربه بودن

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

ولی اینو راست میگه چه خود تهرای چه اونایی که مهاجر هستن همشون اینطورین اصلا مهمان نواز نیستند نمی تونی بری خونشون. حالا تهرانی ها یهشون بر می خوره بخوره به من چه.

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
واللا‌ماهم‌تهرانیم‌چپو راست‌فامیل‌شوهرم‌ز‌میزنن‌میان از‌شهرستان حالا‌نمیگم‌کحا ولی قرار نیست‌همرو با ...

دقیقا برعکسه 

ما فامیلامون هر سال یکی دوبار ۲۰ روز اینا میان میمونن ما میریم شهراشون میریم هتل

There is GOD💚💚💚   ..                                               
چون اونا تهرانی نیستند همشهری های خودتون هستند که اومدن تهران تا تعطیل میشه برمیگردن‌ ولایت

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐

خدایی ما تهرانیا چقد مظلومیم هرچقد دلشون میخواد ددی وری میگن هیچکی هیچی نمیگه خدانکنه برعکسش بشه 

انقلاب صنعتی میشه تو سایت😂

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2706