2733
2734
عنوان

تهرانیا چرا تا دوروز تعطیله پا میشن میان شهرستان

| مشاهده متن کامل بحث + 3310 بازدید | 218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من مثل تو نیستم فضای مجازی جایی که کسی رو نمیسناسم چرا خودمو ناراحت کنم خدا میدونه که خنده م میگیره& ...

اخه تو کی هستی ب خاطرت خودمو ناراحت کنم😂😂اصلا ارزششو داری ب خاطر خم ب ابرو بیارم😂😂😂😂

2738

ما که شمال خونه داریم تو این یکساله فقط یکبار رفتیم شمال

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
همه مثل شما نیستن فامیلای ما بیشعورن خودشون کسی رو راه نمیدن اما میان

عزیزم‌ببخشید ولی‌شماهم‌مس‌خودشون‌بیشعور باشید‌بی‌تعارف‌بگید‌کجا ؟‌ما‌نمیتونیم‌ شرایط‌نداریم‌بعدشم‌الان‌ک‌انقد‌گرونیه‌من‌خونه‌پدر مادر خودمو شوهرم ‌وعده‌نهار شام‌نمیرم‌ سخته زندگی چ‌حوری‌میتونن‌اینقد ی‌سری بی‌فکر‌باشن‌.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2706