2737
2734

اخه کسی هم خونشون نمیره  کسی هم خوشش نمیاد تو این گرونی مهمونی یطرفه بده چجور راحتن از گلوشون پایین میره من که از دست فامیلای کرج و تهران کلافه م اصلا وقت نداریم بریم خونشون اونا سالی چندبار میان با این کرونا هم ولکن نیستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای وای چقدر ببخشیدا بیشعورن ۴۱۵ تا امروز کرونا کشته داده یکم عقل ندارن

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2731

والا ما تهران زندگی میکنیم ولی اصلتا رامسری

کلی هم فامیل شمال داریم

خودمونم ویلا داریم

ولی الان ۹ ماهه اون طرفی نیومدیم

اینارو مستقیم به فامیلاتون بگین فک کنم کارسازتره 😁

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738

اخ گفتی

شهر‌هاس ما رو کردن سگ‌ساره محله 

دیگه واسه ما نیست که واسه این خیرندیده‌هاست

شخر رو کردن انگشت دونه

بعد طلبکار هم هستن میگن شباش سرده

خب برو تو همون مرغ‌دونیت باش تو تهران

به سرمای شهره ما هم کاری نداشته باش ما عادت کردیم

به خدا اینقدر دلم خونه شرهرمون رو کردن هشدار

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

اومدم بزنم تعطیل شده

میشه شما برا من بزنی؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5297199/یه-چیز-جالب-خوندم

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
والا ما تهران زندگی میکنیم ولی اصلاتا رامسری کلی هم فامیل شمال داریم خودمونم ویلا داریم ولی الان ...

همه مثل شما نیستن فامیلای ما بیشعورن خودشون کسی رو راه نمیدن اما میان

همه مثل شما نیستن فامیلای ما بیشعورن خودشون کسی رو راه نمیدن اما میان

عزیزم با بیشعور عین خودشون رفتار کنین

تا کی میخواین عذاب بکشین

مرگ یه بار شیون یه بار

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
اخ گفتی شهر‌هاس ما رو کردن سگ‌ساره محله  دیگه واسه ما نیست که واسه این خیرندیده‌هاست شخر رو ...

بخدا یبار رفتیم تهران دکتر اصلا نخاستیم بریم خونه خواهرشوهرم زنگ زد ندونست تهرانیم گفت بیاید خونه گفتم ب شوهرم میگم بهت زنگ‌بزنه اما فک نکنم بتونم بیایم بعد هرجی زنگ زدیم برنداشت

2706