2703
2553
عنوان

چرا انقدر بی اعتماد بنفس شدم 😑

200 بازدید | 13 پست

دیروز رفتم خال های صورتم رو درارم بعد دکتره گفت همه چیت عالیه بیا برات ژل چونه بزنم یخورده خوشگل تر بشی (چونه م مشکلی نداره عادی عادیه مثل بقیه) حالا همینطور هی میرم جلوی آینه به چونه ک نگاه میکنم و با خودم میگم چراااا این حرفو بهم زده اینکه مشکلی نداره ☹️😑حالا منم متنفرم از ژل و این چیزا

جز عکس حرفی ندارم .لایک کنیپ

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برا پولش گفته عزیزم حتما خواسته زاویه سازی کنه یچیزیم بزنه ب جیب

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
2714
عزیزم برا پول خودشونم که شده اینو میگن🤦‍♀️چرا خودتو دست کم میگیری اخه؟ به یکی مثل منو شما ازین پیشن ...

آره واقعا شما درست میگین 

خیلی بی‌شعورن آدم اینجوری رو خودش حساس میشه ک نکنه ایرادی داره صورتش 

من یه دوست داشتم دیوااانه ژل و این چیزا بود،منم دیوونه کرده بود،ایقد میگفت اینجاتو بزنی اینجوری میشی اونجاتو بزنی و.....

خلاصه فکرمو مسموم کرد

یه بار رفتم چونمو زدم،نه هیچکس فهمید تغییر کردم،شوهرمم گفت هیچی فرقی نداشت اصلا

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید

اون میخاد جیب خودشو پر کنه

تو عیبی نداری خیالت راحت

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱