2733
2734
عنوان

ارشد رشته آموزش

153 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها ،میشه هرکی هر اطلاعاتی درباره ارشد آموزش زبان و رتبه قبولیش داره بیاد بگه؟چه کتابایی خوندید و چقد تلاش کردید و در نهایت چ دانشگاهی قبول شدید ...من امسال امتحان دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رتبه ت چند بود عزیزم؟و اینکه درباره هزینه ش میشه بگی

رتبم ۱۵۰۰ من اصلا نخونده بودم و از رشته مهندسی تغییر رشته دادم

هزینه کل دوره ارشد ۲۳ میلیون

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2728
رتبم ۱۵۰۰ من اصلا نخونده بودم و از رشته مهندسی تغییر رشته دادم هزینه کل دوره ارشد ۲۳ میلیون

نمی دونستم با 1500هم میشه ارشد قبول شد اونم علامه...ترمی باید شهریه بدی ؟بعد درصد کل تخصصی و عمومیت چند بود ؟

رتبم ۱۵۰۰ من اصلا نخونده بودم و از رشته مهندسی تغییر رشته دادم هزینه کل دوره ارشد ۲۳ میلیون

علاقه داشتید به رشته ی زبان؟

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.
2738

زیر ۱۰۰ سراسری روزانه قبولید. زبان عمومیتون رو خیلی باید قوی کنید. لیسانس چه رشته ای بود؟

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.
نمی دونستم با 1500هم میشه ارشد قبول شد اونم علامه...ترمی باید شهریه بدی ؟بعد درصد کل تخصصی و عمومیت ...

هر ترم حدود ۶ تومن

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
زیر ۱۰۰ سراسری روزانه قبولید. زبان عمومیتون رو خیلی باید قوی کنید. لیسانس چه رشته ای بود؟

الان ترم هفتم و ترم آخرمه ،ادبیات زبانم ،میخوام آموزش امتحان بدم ارشد ،فقط میخوام تهران باشم حالا شبانه م باشه مشکلی ندارم منتهی نمیدونم تا چ رتبه ای شبانه قبول میکنن 

سلام منم مترجمی خوندم الان دارم برای کنکور ارشد میخونم البته دودلم رشته ی خودمو ادامه بدم یا آموزش ب ...

تیچینگ کتاب براون و ریچارد و راجز، تستینگ فجب،لینگوستیک فرامکین