2726
عنوان

دیه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 34 پست
۱۵۰ میلیونه اسم پیجشودقیق نمیدونی؟

نه بخدا اینستام پاک شده اسمشم یادم رفته بود از تو نت پیدا کردم بنویس پیج خانم والی زاده خیر تو گوگل ببین میاره خیلیارو نجات داده حتی چند نفر که برا مهریه زندان بودن

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
۱۵۰ میلیونه اسم پیجشودقیق نمیدونی؟

فقط دایرکت پیام نده زیر پستاشم بنویس پیله شو 

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط دایرکت پیام نده زیر پستاشم بنویس پیله شو 

باشه ممنون امیدوارم ک پیداش کنم و ازش کمک بگیرم نمیدونی دیه ها چند تومنی و داده؟۱۵۰ خیلیه واسش؟

هرزمینه ای شمع تراپی و بهتون پیشنهادمیکنم خودم نتیجه دیدم.ازدواج کردم😝✋️
باشه ممنون امیدوارم ک پیداش کنم و ازش کمک بگیرم نمیدونی دیه ها چند تومنی و داده؟۱۵۰ خیلیه واسش؟

فک کنم با کمک مردمی بده در ارز یکی دو هفته چهارصد و خورده ای جم کرد برا خانواده مقتول ۱۵۰ چیزی نیست فقط سعی کن باهاش ارتباط بگیری 

2728
فک کنم با کمک مردمی بده در ارز یکی دو هفته چهارصد و خورده ای جم کرد برا خانواده مقتول ۱۵۰ چیزی نیست ...

اینه؟؟؟

سلام عزیزم گفتن ک دیگ واسه جمع اوری دیه کارنمیکنن😭😭😭

عه یکم التماس میکردی از نزدیکات هستن؟؟؟؟

خیلی التماس کردم گف نمیشه😢خیلی نزدیک

الهی بمیرم برادلت بخدا داشتم من همشو میدادم

خیلی التماس کردم گف نمیشه😢خیلی نزدیک

هر روز دعای دشن بخون انشاالله حل میشه

کاش زودتد اقدام میکردی اینا پول دیه هم جم میکردن ...پیج شاهین صمدپور رفتی؟؟؟؟

کاش زودتد اقدام میکردی اینا پول دیه هم جم میکردن ...پیج شاهین صمدپور رفتی؟؟؟؟

کاش...شانس ندارم من...اون ک فک نکنم اصلا جواب منو بده

2706