2733
2734
عنوان

دیه😭😭

466 بازدید | 34 پست

خانمای اصفهانی جایی میشناسین ک کمک کنن واسه دیه خواهش میکنم اگ جایی بلدبن بهم بگین خواهش

هرزمینه ای شمع تراپی و بهتون پیشنهادمیکنم خودم نتیجه دیدم.ازدواج کردم😝✋️

دیه فروشی میخواید؟😅

عزیزم باید پیگیری قضایی بشه با پلیس در ارتباط باشید

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیه فروشی میخواید؟😅 عزیزم باید پیگیری قضایی بشه با پلیس در ارتباط باشید

چرا میخندی الان من چیز خنده داری گفتم؟؟؟؟؟؟

2731
دیه فروشی میخواید؟😅 عزیزم باید پیگیری قضایی بشه با پلیس در ارتباط باشید

منظورش کمک مالی برای پرداخت دیه هست

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
چرا میخندی الان من چیز خنده داری گفتم؟؟؟؟؟؟

خدا به دلت آرامش بده همین

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2738
منظورش کمک مالی برای پرداخت دیه هست

منوجه منظورشون نشده بودم

ببین یه خانمی هست اسمش والی زادس تو اینستا بزن اسمش میاد  مبالغ کمو خودش میده ولی اگه خیلی زیاد باشه از مردمم کمک میگیره حتی دیه یه پسر که قتل غیر عمد کرده بود و حور کرد ازادش کرد براش پیام بزار حتما کمکت میکنه

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
ببین یه خانمی هست اسمش والی زادس تو اینستا بزن اسمش میاد  مبالغ کمو خودش میده ولی اگه خیلی زیاد ...

پیجش اگ خیلی شلوغ باشه جواب نمیده ب خیلی از بلاگرا پیام دادم ولی جوابم ندادن😭😭

ببین یه خانمی هست اسمش والی زادس تو اینستا بزن اسمش میاد  مبالغ کمو خودش میده ولی اگه خیلی زیاد ...

۱۵۰ میلیونه

اسم پیجشودقیق نمیدونی؟

2706