2733
2734
عنوان

خانومایی که تنبلی تخمدان داشتن

203 بازدید | 22 پست

برای بارداری حتما باید تحت نظر پزشک بود چون شنیدم اینایی که تنبلی دارن اگه باردار بشن بدو اینکه زیر نظر دکتر باشن بچشون نمی مونه سقط میشه یا یک مشکلی پیش میاد راسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من تتبلی تخمدان شدید داشتم با دارو فولیکول به ۱۲ میرسید، سه بارداری پوچ هم داشتم ،شروع کردم به ورزش شکمی دراز و نشست و حلقه زدن بدون دارو بعد دوماه باردار شدم، الانم دومی ناخواسته باردارم، چون بعد تولد یکسالگی دخترم باز شروع کردم ورزش و حلقه زدن و وزن کم کردن، یک دفعه بیبی چک زدم دیدم مثبت و هفته ۱۵ باردارم 

عزیزم ورزش میکنی؟

تاقبل کرونا نزدیک یسال و نیم یروز درمیان باشگاه میرفتم اماازکرونا نه

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
من وزنم ۶۲ بود، ولی وقتی شروع کردم به دارو خوردن شدم ۷۴، آخرم با وزن ۷۴ باردار شدم ،بارداری دومم با ...

اخه منم تنبلی دارم هنوز اقدام نکردم دکتر گفت چون لاغری شاید زود باردارشی

🌷
اخه منم تنبلی دارم هنوز اقدام نکردم دکتر گفت چون لاغری شاید زود باردارشی

احتمالش زیاد ، باردار که میشی مطمئن باش،نشد وجود نداره، فقط یکم ورزش شکمی کن بزار تخمدان هات حرکت کنن ،اینو دکترم میگفت

2706