2733
2734
عنوان

عمل بینی

112 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها من ‌‌دوشنبه عمل کردم 

خیلی خیلی ورمم زیاده چشام باز نمیشه درد خیلی وحشتناک زیاده 

قبل از اینکه موعد استامینوفنم بشه دردم از دو سه ساعت قبل شروع میشه

چیکار کنم 

بچه کوچیک هم دارم ک مادرم نگهش داشته

دکتر کفته فردا برم تامپون بردارم 

بنظرتون زود نبس؟

نه عزیزم بعضی دکترا تو3روز برمیدارن برای من که اصلا تامپون نزاشتن 3ماه پیش واسه ورم صورتتم آب آناناس زیاد بخور یه قرصی هم هست به اسم آناهیل اگه دکترت نداد خودت بخر هرشب قبل خواب یدونه بخور واسه ورم صورته ورم من خیلی زود خوابید

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعدعمل درد داری؟😿😿😿😿بینیت استخونی بود؟

بینیم گوشتی بود 

هرکی میگه درد نداره دروغه گول نخور

پدرم درومد 

مردم و زنده شدم 

سزارینم انقد درد نداشت 

همش میگم گوه خوردم

بینیم گوشتی بود  هرکی میگه درد نداره دروغه گول نخور پدرم درومد  مردم و زنده شدم  ...

بدن با بدن فرق میکنه عزیزم من بینیم استخونی بود هیچ دردی نداشتم حالا شاید بینی گوشتی درد داشته باشه

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
2738

من اصلا درد نداشتم. والله تا الان هرکی عمل کرده درد نداشته. عجیبه. احتمالا بدن شما ضعیفه در برابر درد. من که روز اول بعد جراحی اشتباه بجای مسکنم 2 تا قرص حساسیت خوردم با این حال اصلا درد نداشتم. آخه بینی و گوش خیلی درد رو کم انتقال می دن. پیش کی عمل کردی؟

دقیقا منم هفته ی اولو زجر کشیدم،دوسه روز اول ازورم چشام بازنمیشد ولی الان که اسپیلنت هارو دراوردم و ...

امروز یه ریزه بهتر شدم هفته اینده برم گچ رو باز کنم ولی خیلی بینیم ورم داره

بعد یه سوال اگه قوس داده باشه از روی گچ پیداس؟ 

امروز یه ریزه بهتر شدم هفته اینده برم گچ رو باز کنم ولی خیلی بینیم ورم داره بعد یه سوال اگه قوس داد ...

والا تا تایمی که تو کچ بود من حس خیلی بدی داشتم نسبت به دماغم😂😂فک میکردم خوکم ولی بازکرده اصلا انگار قوس نداره😐😐تا وقتیکه تو اتله اصلاا نمیشه راجب مدلش نظرداد

ويولنيست🎻
2706