1874
1924

زنگ بزن بهش😅

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬

بیخیالش شو خودش پیدا میشه😑

گروه آبی♥️ قد:۱۷۰😌 وزن اولیه:۷۹😖 وزن الانم:۷۵😚 وزن هدف:۷۰🤩 دلم میخواد دوباره لباس خوشگلام رو بپوشم و واسه همسری قر بدم😍😂تاریخ شروع رژیم:۹۹/۷/۱ 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

من صلوات مبفرستم پیدا میکنم ولی باید اعتقاد داشته باشب

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه... 💚گروه سبز💚    وزن اولیه ۸۰          وزن فعلی 54     وزن هدف ۴۹            😃 i can and i will😃 در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ من به هدف اول وزنی ام رسیدم و ۵۲ کیلو ام به علاوه پوسچر بدنم با ورزش اصلاح شده 😁
1922

ب ما گفتن ۷تا انا انزلنا نذر کن

یکیشو بخون و ۶تا رو بذار تا پیدا شه، سریع ام پیدا میشد

مرگ بر لیپید👊🏻                                                        🌻عضو گروه لاغری هدفمند و                                               عضو اکیپ علمی تخیلی👽
1911

من هروقت یه چیزی این مدلی گم میکنم همیشه میگم کاش مثل گوشی بود زنگ میزدی بهش صداش از یه جایی بلند میشد پیداش میکرد ادم😀

خانوم‌مهربونی که درمورد  درمان تبلی تخمدان به خانوم های دیگه راهکار درست میدی از همین جا برای‌خودت تمام عزیزانت از خدا خیر میخوام‌تنت سلامت🌹🌹🤩🤩🤩
من ورش نداشتم به خدا

😂😂

من یه دختریم،ک آرزو دارم مستقل‌شم♥من یه خونه کوچولوموچولو موخوام...کاشکی بتونم اونو صاحب‌شم...هرجا ک باشم هرکی ک باشه!بایدمستقلشم...  میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من،میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من  اگ‌مجردم‌اگ‌مستقلم...اگ‌مستقلم‌اگ‌مجردم               زندگیمو‌ دوستدارم،مستقلیو دوستدارم،زندگیمو دوستدارم،مستقلیو دوستدارم...(البته‌الا‌ن‌نمیتونم.چرا؟چون-»پول«-ندارم😐)(ولی‌شما‌برام‌ی‌دعا‌کن‌دمت‌گرم♥)

صلوات بفرست من اعتقاد دارم بهش

کنکوری هستم ۱۴۰۰...تو را خدا هر جا منو دید یا امضام برام خیلی دعا کنید به دعاهاتون امید دارم⁦♥️⁩دعا کنید صدا و سیما خبرنگاری قبول بشم💙🥺اگه کسی تجربه داره در این مورد حتما بهم بگید🥰التماس دعا💚
1826

یه دعایی توی داروخانه معنوی هس من یه بار از صبح دنبال کارت پایان خدمت شوهرم میگشتم سه بار عصر خوندمش شب دوباره رفتم تو همون کشو که ده بار بیرون ریخته بودم رفته بود وسط جلد شناسنامه افتاد بیرون جلوم