2726

من سال ۹۳ سونو سینه دادم توده هیپواکو داشتم به نفع فیبرواندوم خوش خیم

دیگ هیچ پیگیری نکردم ممکنه الان خطرناک شده باشن 

دوتا خواهرم داشتن عمل کردن 

الان یکی از خواهرم توده برست داره عمل کرده به کل نگران شدیم چیه این 

منم داشتم دوسال پیش عمل کردم .... !!

این نوع توده دکترم گفت چون خوش خیمه هیچ خطری نداره 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من فیبرو داشتم برداشتم البته خیلی بزرگ بود ما بقی هم فیبرو هستن چون خیلی کوچک بودند بر نداشتم

افردای که توده دارند باید هر ۶ ماه سونو کنند.

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
منم دوتا سینه هام فک کنم داره خیلی درد دازم 

یعنی الان خودت توده رو حس میکنی؟؟من دست میزدم قشنگ حس میکردم ک رفتم عمل کردم ...

حتمابرو دکتر اگ حس میکنی درد داری و...

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
یعنی الان خودت توده رو حس میکنی؟؟من دست میزدم قشنگ حس میکردم ک رفتم عمل کردم ... حتمابرو دکتر اگ حس ...

توده رو اره. سونو ک دادم دکتر گفت نیاز ب عمل نیست چون کوچیک شده بود یکم. باید پیگیری کنم 

توده برست اطلاعاتی نداری؟

توده رو برداشته؟

فرستادن پاتولوژی؟

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
توده رو اره. سونو ک دادم دکتر گفت نیاز ب عمل نیست چون کوچیک شده بود یکم. باید پیگیری کنم 

منم اولش ک سونو دادم بزرگ بود توده ام بعد یک سال دوباره رفتم سونو دادم کوچیک شده بود ولی باز دکترم گفت چون توی این یک سال نرفته پس باید عملش کنی ...حتما پیگیر شو عزیزم و دنبالش رو بگیر ..

خیلی میترسم 😔😔😔

نه عزیزم جای هیچ نگرانی نیست از این بابت خیالت راحت ...خیلی بی خطره 

من دو ساله عمل کردم هیچ مشکلی هم برام پیش نیومده حتی دکترمم صد بار بهم گفت این توده ها هیچ خطری ندارن 

نه عزیزم جای هیچ نگرانی نیست از این بابت خیالت راحت ...خیلی بی خطره  من دو ساله عمل کردم هیچ م ...

خواهرام عمل کردن ارثی داریم

ولی الان این یه خواهر دیگری گفتن برست. اصلا معلوم نیست چیه میترسم مال منم اینطور شده باشه 

2706