2726
عنوان

میشه بگید کار درستی کردم یا نه؟(:

109 بازدید | 9 پست

مجبور شدم از دوستام جدا بشم! 

مجبور شدم چون اذیتشون میکردم ناراحتشون میکردم

مدام مجبور میشدم بهشون دروغ بگم..

دوستام از همه لحاظ از من بالاتر بودن و من ادمیم که که کمبود محبت و عقده های زیادی دارم و داعم با حرفام یعنی با درد و دلام حس میکردم ازارشون میدم.. 

و خانوادم یکاری کردن که حس کنم لیاقت هیچچیزی رو ندارم.. 

بنظرتون کارم درست بوده یا نه؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره

ن بخاطر اونا

ب خاطر خودت 

با كسايي ك در حد خودتن دوستشو 

بالاتر باشن خيلي سخته هميشه احساس كمبود كني

فكر نكن تو خيلي پاييني اين تفاوت طبقاتي هميشه و براي همه وجود داره 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2728

سر در نیاوردم ولی گمونم باید رو روابط اجتماعیت بیشتر کار کنی 🙏🏻 چون دوست چیز با ارزشیه بذار دوستات کنارت بمونن.. و فکر کنم اگه کارت درست بود الان شک نمی کردی و نمی پرسیدی

خوبع ک دوست نداری کسیو اذیت کنی 

اما این حس رو بقیع بهت دادن اینکع همش حس سرخوردگی داشتع باشی 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اگه هدفت آرامش اونا بوده، بله

البته اینم بگم واقعن رفیقای خوبی هستن ادمای خوبی هستن هم رفیق دختر دارم هم پسر..و اینکه خیلی اذیت میشن وقتی من این تصمیمو گرفتم.. 

ولی بنظرم با بودنم غیر اذیت کاری نمیکردم.. 

اره ن بخاطر اونا ب خاطر خودت  با كسايي ك در حد خودتن دوستشو  بالاتر باشن خيلي سخته همي ...

اذیت شدنش اشکالی نداره.. 

اینکه خیلیاشون واقعیت زندگی منو نمیدونن و مجبور به دروغ گفتن میشدم عذابم میداد