2703
2553
عنوان

مادرشوهرم به بدن پسرم دست زد شما بودید چه برخوردی میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 5425 بازدید | 101 پست
منم ازین میترسم، خیلی پسربچه هارو دیدم به خودشون دست میزنن یا دمر میخوابن خوشحال بودم پسرم ازین عدته ...

حتما ب مادر شوهرت بگو همین چیز کوچیک تو روحیه بچه تاثیر داره الانم نشون نده چند سال دیگه معلومه به پسرتم بگو نزاره کسی دست بزنه 

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
درست نیست این کار اصلا اول اینکه جلو کسی اصلا پوشک عوض نکنید حالا چه پسر باشه چه دختر. دوم اینکه اسی ...

ن بابا اینا همش حرفه من خالم با پسرس کوجیک بود انقد اینکارو میکرد الان که ۱۵ سالشه انق حیا داره که نگو خیلی مذهبیه چه ربطی داره بچه ذاتش درست باسه اینجوری نمسشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

براماهم عادیه من مامان خودم بیستر اینکارو میکنه میگه بده مامانی بخوره😂😂😂عادیه که چی میشه وا

مادر شوهر منم میگه از ترسم نگفتم که بچه ها میریزن سرم😶

Uzulursun ama hiç bir şey olmamiş gibi devam edersin🖤🖤🖤
2720
بیخیال مت پسرم14سالشه هروقت میرم خونه بابام داداشم دست میزنه اونجاش و میخنده پسرم اولش گارد میگرفت و ...

14؟؟!!این دیگه تجاوزه

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
من اصلا شوخی ندارم با آدمیکه حد خودشو ندونه شده تو جمع جوابشو دادم ساکتش کردم اصلا مراعات آدم بی ادب ...

من صفر و صدم، یعنی اگه بخوام بهش بگم قاطی میکنم، دارم فکر میکنم چجوری بگم درست تره

2714
بیخیال مت پسرم14سالشه هروقت میرم خونه بابام داداشم دست میزنه اونجاش و میخنده پسرم اولش گارد میگرفت و ...

ای واییییی از این حرکت زشت 😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

حالا جلو شما اینکارو میکنن 

خدا میدونه تو خلوت چکارا ک نمیکنن!

شما اصن چیزی بهشون نمیگی ؟!!!!!!!!

۱۴ ساله بچه نیست 

هر چند اگه بچه هم بودن باید خیییلییی جدی با جفتشون برخورد میکردی 

ادم تو سایت چ چیزا ک نمیشنوه  !!!!!!!!!!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706