2726
عنوان

چرا من زنونگی ندارم

440 بازدید | 39 پست

دیدید زنا چجور قربون صدقه شوهراشون میرن ' یا اینکه وقتی شوهر خسته از سرکار میاد چجوری میگن الهی بمیرم و... یا شوهرشون هرچی بخواد سریع براش اماده میکنن و... من اصلا اینجوری نیستم‌‌... 

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل سی سی تو اینستا

کدوم سیسی چجوریه مگه؟؟

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
2728

من یه بار گفتم آخی بمیرم

نامزدم گفت این چه کاریه این چه مسخره بازیه از اون موقع پشیمون شدم زنونگیم رو گذاشتم کنار😐😂😂😂😂😂😂

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
2706