2726

خیلی تنبل و بی مسئولیته ادعاهم داره

امروز خودم با داداشم رفتم تحقیق واسه خواستگارم البته من تو ماشین موندم چون بابام نه خودش میرفت تحقیق نه میذاشت مامانم بره بعد حرفامم با پسره زدم تحقیقاتشم اوکیه بابام میگه زنگ زدن بگین خبر میدبم بهتون این همینطوری میخواد بشینه خونه امر و نهی کنه ماهم هیچ رک حرفش نمیتونیم حرف بزنیم والا الم شنگه میشه و لج میکنه نمیذاره بله رو بدم خسته شدم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله بذه بره

چطور بدم نمیذاره اصلا بیان خونمون میگه نذارین بیان بله هم ندین

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
من ک دیگ قید ازدواجو زدم 

آخه نمیتونم خونه بابام واسم جهنمه یه مورد خوب اومده نمیخوام از دستش بدم

نظر بابات چیه در پورد خواستگارت 

کلا اگه خواستگارم بد باشه مبگه برو ازدواج کن باور کن به یه بیکار منو میداد ولی حالا که خوبی داره موش میدوونه

منم همچین نمونه ی رو دارم با این تفاوت که خیلی طرف دوماد رو میگیره و به داماد بها میده 

هوووف😥😔

واقعا سخته عزیزم . بزرگتر کسی ندارین که بابات حرفشو گوش کنه البته آدم خوبیم باشه که بشه بهش گفت

نه این خودش بزرگتره خیر سرش همه ام ازش میترسن

2706